"הרכש בפריז? הגלאקטיקוס לא זכו באלופות"

רונאלדו מזהיר: "זה לא מתמטיקה". וגם: הדמיון לאמבפה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שקיליאן אמבפה לא נמכר בחלון ההעברות האחרון לריאל מדריד, המשמעות היא שבעונה הקרובה הוא ירכיב בפריז סן ז'רמן את אחת מחוליות ההתקפה הנוצצות בהיסטוריה, לצד ניימאר וליאו מסי. האם זה יספיק כדי להביא זכייה בליגת האלופות לעיר האורות? מבחינת אגדת הכדורגל הברזילאית, רונאלדו, זה לא מבטיח כלום.

"עוד מוקדם לחזות מי יזכה בליגת האלופות", הבהיר אקס אינטר וריאל מדריד. התמונה מתחילה להתבהר רק החל מרבע הגמר. פריז סן ז'רמן היא המועמדת המובילה, אבל הכדורגל כשמדברים עליו הוא דבר אחד, וזה שמשוחק זה משהו אחר. יש הרבה גורמים שמשפיעים על מה שקורה במגרש".

רונאלדו אומנם זכה פעמיים בגביע העולם, אך הקריירה המפוארת שלו הסתיימה בלי זכייה בגביע עם האוזניים הגדולות והוא סיפר: "שיחקתי בריאל מדריד כמעט חמש עונות, בקבוצה של הגלאקטיקוס ומעולם לא זכיתי בליגת האלופות. לזכות בזה זאת לא מתמטיקה, כולל אם יש לך את הטובים ביותר בקבוצה, וזה חל גם על פ.ס.ז'".

בנוסף, בעלי ריאל ויאדוליד נשאל אם אמבפה מזכיר אותו בסגנון המשחק והשיב: "כן. יש לנו תכונות דומות. יש לו איכויות משוגעות וטכניקה יוצאת דופן שהוא יודע לבצע גם במהירות גבוהה. הוא עובר את המגנים וקופץ לשוערים. אפילו שהוא צעיר הוא כבר עשה דרך ארוכה. אני מחבב אותו".

רונאלדו והגלאקטיקוס. זה לא נגמר בזכייה (Getty)
רונאלדו והגלאקטיקוס. זה לא נגמר בזכייה (Getty)