"ואן חאל היה המאמן הגרוע בקריירה שלי"

די מריה ללא מעצורים: "מעביר ערוץ כשרואה יונייטד במסך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כאשר חושבים על מספרי 7 אגדיים ששיחקו במנצ'סטר יונייטד עולים ישר השמות של אריק קאנטונה, והכוכב ששב לאולד טראפורד הקיץ, כריסטיאנו רונאלדו. אדינסון קאבני, שלבש את החולצה בעונה שעברה, היה אף מוכן למסור את המספר חזרה לפורטוגלי ששב לקבוצה, אך נראה כי נמצא האדם שלא מתרשם כלל מה"הילה" סביב הספרה.

אנחל די מריה, שחקן מנ'צסטר יונייטד לשעבר, אמר בראיון לתקשורת הארגנטינאית, שכאשר הגיע לשדים האדומים, לא התרגש כלל (בלשון המעטה) כאשר נאמר לו שהוא עתיד ללבוש את מס' 7 בקבוצה: "החולצה הזאת עניינה לי את ה***, הם (ההנהלה) דיברו איתי הרבה על המשמעות של החולצה, וזה לא עניין אותי, זאת רק חולצה".  

"כשעולה תוכן שקשור ביונייטד בטלוויזיה, אני ישר מעביר ערוץ", הארגנטיני המשיך, ואף ותקף גם את מאמנו לאותה התקופה, לואיס ואן חאל: "הוא המאמן הכי גרוע שאימן אותי בכל הקריירה שלי. גם אם הייתי מבקיע ומבשל במשחק, ביום למחרת הוא היה מראה לי את כל המסירות הלא מדויקות שלי".

די מריה נרכש בזמנו בסכום של 63 מיליון פאונד מריאל מדריד, ועזב אחרי עונה אחת בלבד במדי המועדון, עבר למועדון הנוכחי שלו, פ.ס.ז'. הארגנטיני כנראה יהיה הרבה יותר מרוצה ממה שהיה ביונייטד, כשישוב לליגה אחרי פגרות הנבחרות, כדי להתחיל לשתף פעולה עם חברו החדש לקבוצה, ליאו מסי.

"המאמן הגרוע בקריירה שלי". ואן חאל (gettyimages)
"המאמן הגרוע בקריירה שלי". ואן חאל (gettyimages)