"חזרזיר קטן": ניימאר ספג ביקורת על המשקל

מסי? אמבפה? הברזילאי מעסיק את צרפת: "צוחק עלינו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

המשחק הראשון של פ.ס.ז' לעונת 21/22 היה כל כולו ממוקד בליאו מסי, אבל עד שהפרעוש עלה על כר הדשא - בתקשורת הצרפתית עסקו, כרגיל, בניימאר. ותתפלאו, הם לא אהבו את מה שהם ראו. גם מבחינת הכדורגל, אבל בעיקר מבחינת כושר המשחק של הברזילאי.

"ניימאר נראה חסר מהירות ונדד על כר הדשא מבלי שהצליח להשפיע על המשחק", נכתב ב-RMC. "היוזמות שלו עם הכדורגל, למעט כמה יוצאות מן הכלל, לא היו הצלחה מסחררת".

מי שלקח את הביקורת צעד אחד קדימה, הוא פסקל אולמטה, שוער עבר צרפתי ששיחק בין היתר במארסיי וליון וכיום משמש כפרשן. "זה מספיק, זה לא נורמלי", הוא אמר. "זה לא משנה מי, אפילו חובבנים שחוזרים מחופשה רוצים להיות הכי מוכנים שאפשר למשחק הראשון. אתה צוחק עלי? הוא מהשחקנים הטובים בעולם, הוא חייב תדמית למופת".

אולמטה המשיך: "שרירי הבטן שלו? מה שאני ראיתי זה חזרזיר קטן. זה לא הגיוני, אל תגידו לי שהוא היה טוב. אם אני המאמן שלו או קפטן של הקבוצה, אני לוקח אותו הצידה ואומר לו כמה מילים. אי אפשר לסמוך על שחקן שעושה משהו כזה, אי אפשר. הוא נחנק, כולנו ראינו את זה, ילדים מסתכלים על זה. זה מעצבן אותי, כי הוא שחקן יוצא דופן. כשאתה רוצה לזכות במשהו, תתנהג למופת".