פוצ'טינו: "לא מחפשים נקמה". אמבפה יגיע?

מאמן פ.ס.ז' לפני הסופרקאפ. ההחלטה על הכוכב תתקבל בשבת

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי שהפסידה את האליפות בצורה דרמטית ומפתיעה, פ.ס.ז' תפתח ביום ראשון את העונה במשחק הסופר קאפ הצרפתי מול האלופה ליל. מחזיקת הגביע תנחת מחר (שבת) בישראל לקראת המפגש הפיקנטי וההיסטורי שיתקיים באצטדיון בלומפילד ובפעם הראשונה בארץ הקודש.

כאמור פאריס תגיע למשחק בסגל חסר וללא ניימאר, מרקיניוס, אנחל די מאריה, לאנדרו פארדס, מרקו וראטי ושוער הרכש ג'יג'י דונארומה שקיבלו מנוחה לאחר פועלם במשחקי היורו והקופה אמריקה.  סרחיו ראמוס ייעדר בגלל פציעה.

מאמן פ.ס.ז', מאוריסו פוצ'טינו, עדיין לא אישר האם קיליאן אמבפה יגיע לבלומפילד, כאשר ההחלטה לגביו תתקבל מחר באימון המסכם. החלוץ של נבחרת צרפת חזר יחסית מאוחר לאימונים, כמו גם ג'ורג'יניו וינאלדום, פרסנל קימפמבה ודנילו.

המאמן התייחס למשחק שיתקיים שבוע לפני פתיחת הליגה: "אנחנו לא מחפשים נקמה, אם כבר נקמה בעצמנו אחרי שהפסדנו את האליפות וליגת האלופות. זה הותיר בנו טעם מר. אנחנו פ.ס.ז', אנחנו צריכים לצאת עם מנטליות של מנצחים כדי לזכות בתואר".

הארגנטינאי לא שלל אפשרות לרכש נוסף לקבוצה אחרי הגעתם של דונארומה, ראמוס, אשרף חאכימי ו-וינאלדום. "אנחנו עדיין מנתחים את הסיטואציה וכל האפשרויות פתוחות", אמר פוצ'טינו, "המועדון ממשיך לעבודה ונראה מה יקרה בשבועות הקרובים".

מעבר לתגובות