"דונארומה קרוב לפ.ס.ז', ויינאלדום חתם"

הקשר והשוער יעברו בדיקות רפואיות. אמבפה ישתכנע להישאר?

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

נראה שאיבוד האליפות וההדחה בחצי גמר ליגת האלופות עשו את שלהם אצל ראשי פאריס סן ז'רמן, והם יחזקו את הקבוצה בשחקני רכש מרשימים. נראה ששני הראשונים יהיו ג'ורג'יניו ויינאלדום שיגיעו בהעברה חופשית וההודעות על הצטרפותם צפויות להתפרסם כבר בימים הקרובים.

 • בנו את נבחרת הפנטזי יורו שלכם ואולי תזכו בפרסים
 • להורדת האפליקציה של 5 פנטזי
 • עמוד יורו 2020 בערוץ הספורט - כל החדשות, העדכונים והסיפורים על הטורניר
 • לפי סקיי ופבריציו רומאנו, דונארומה שסיים את חוזהו במילאן צפוי להגיע לסיכום בפ.ס.ז' באופן מיידי, והוא יעבור בדיקות רפואיות במחנה של נבחרת איטליה. הצדדים מנהלים שיחות לפיהן חוזהו של השוער האיטלקי יהיה עד 2026, עם שכר שנתי של כ-12 מיליון יורו. אחד המרוויחים הגדולים מהעסקה יהיה כמובן סוכנו של דונארומה, מינו ראיולה, שצפוי לקבל עמלה של 20 מיליון יורו על המהלך.

  עוד לפני כן פורסם שג'ורג'יניו ויינאלדום חתם על החוזה בפ.ס.ז' עד 2024. הקשר, שסיים את חוזהו ביובנטוס, צפוי לעבור מחר בדיקות רפואיות במחנה של נבחרת הולנד, והעסקה עשויה להיות רשמית בשעות הקרובות. כזכור, מי שהייתה קרובה לצרף את ויינאלדום הייתה ברצלונה, אך בימים האחרונים הקבוצה הצרפתית ביצעה מחטף.

  מעבר לרצון לחזק את הסגל, נראה שההחתמות האלה הן גם איתות רציני מצד המועדוןלקיליאן אמבפה. למרות ההצהרה של נאסר אל חלאיפי שהמועדון לא ימכור את הכוכב, הוא עדיין לא הסכים לאף הצעה שקיבל לחידוש חוזהו. לפי "לה פריזיאן", אמבפה עדיין לא קיבל החלטה לגבי עתידו, ומחכה לראות את רמת התחרותיות של פ.ס.ז' בעונה הבאה ואיזה שחקני רכש היא תצרף. בכל מקרה, המו"מ על עתידו יחכה לאחרי היורו.

  ויינאלדום. חתם עד 2024 (Getty)
  ויינאלדום. חתם עד 2024 (Getty)
  מעבר לתגובות