מרקיניוס בספק גדול לגומלין מול באיירן

בלם פ.ס.ז' ייעדר נגד שטרסבורג בשבת. גם דיאלו בחוץ

תגיות: מרקיניוספ.ס.ז'

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הגדול על באיירן במינכן (2:3), פ.ס.ז' חוזרת למציאות המסובכת שלה בליגה. האלופה תפגוש מחר (שבת) את שטרסבורג, מהמקום השני כאשר היא רוצה לשמור על סיכוייה לזכות שוב באליפות, עד כמה שזה היה נשמע מוזר לפני מספר חודשים.

פאריס תאלץ להסתדר ללא הקפטן שלה מרקיניוס שנפגע בשריר ברבע גמר ליגת האלופות. בצרפת מדווחים כי הבלם הברזילאי צפוי להיעדר ממשחק הגומלין מול באיירן ביום רביעי הקרוב והוא ייבדק שוב בתוך 48 שעות. גם עבדו דיאלו שנפצע באמצע השבוע והוחלף בהפסקה על ידי מיצ'ל בקר ייעדר בשורות סן ז'רמן.

שורת הנעדרים של מאוריסיו פוצ'טינו כוללת גם את לווין קורזאווה ומאורו איקרדי שעדיין לא כשירים לחזור לסגל. אלסנדרו פלורנצי ומרקו וראטי נמצאים בבידוד בעקבות קורונה וניימאר מושעה לשני משחקים בעקבות האדום שספג בהפסד 1:0 לליל בשבת הקודמת.

פוצ'טינו התייחס לפני המשחק לשמועות הסובבות את עתידו של קיליאן אמבפה: "זה משהו שאנחנו רגילים אליו בקבוצות הגדולות כשמדוברים בשחקני על כמו קיליאן אמבפה. אנחנו לא יכולים לשלוט על כל מה שקורה מסביב. אנחנו רוצים לראות אותו בפאריס עוד הרבה זמן. בכל מקרה אין לדבר הזה השפעה על היכולת של הקבוצה או האווירה בה".

בהשעיה, ניימאר (getty)
בהשעיה, ניימאר (getty)
מעבר לתגובות