"אמבפה? תפסיקו לנסות לייצר ספקולציות"

טוכל הבהיר לגבי כוכב פ.ס.ז': "לא בטוח שישחק מול מונאקו"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

ימים לא קלים עוברים על פ.ס.ז', שפשוט מסרבת לקחת אליפות. אתמול (רביעי), לראשונה מאז 2011, הענקית הצרפתית הפסידה משחק ליגה שני ברציפות וגרוע מכך, היא ספגה עשרה שערים בשלושת המשחקים האחרונים - שישה פחות מ-29 משחקי הליגה שקדמו להם. נכון שהסגל היה משני ביותר, אבל גם תומאס טוכל מבין שככה האליפות תצטרך לחכות: "אנחנו צריכים להגיד תודה שלא הפסדנו בהפרש גבוה יותר, בלתי אפשרי לנצח ככה". 

צריך להגיד את האמת, למוליכה לא באמת נותר על מה לשחק ולצד החיסרון של ניימאר, קיליאן אמבפה, אדיסון קבאני, אנחל די מריה ועוד לא מעט שחקנים מרכזיים אחרים, לצרפתים היה חסר מנהיג על המגרש. את טוכל זה לא שיכנע: "שיחקנו רע מאוד, זה משחק שונה מאוד מההפסד לליל, שם שלטנו ללא עוררין במשך 60 דקות. הפעם לא יצרנו שום דבר. בדרך ככל אני מגן על השחקנים שלי, אבל עכשיו זה לא אפשרי".

מלבד ההפסד ודחיית האליפות למשחק הביתי מול מונאקו, הוצאתו של אמבפה מהסגל אמש העלתה לא מעט סימני שאלות בצרפת, בייחוד בהתחשב באמירות של הכוכב אחרי ההפסד לליל. התקשורת הצרפתית מתבצרת בעמדתה שספסולו של השחקן זה עונש, טוכל התייחס לנושא: "זו החלטה שלי, אין לי הסבר לתת. ההחלטה התקבלה ביני לבין השחקן, תפסיקו לייצר ספקולציות. לא יודע אם הוא יחזור מול מונאקו, זו סיטואציה בעייתית. מי שמשחק עבור פ.ס.ז' חייב להראות עודף מוטיבציה". 

מעבר לתגובות