ראשון: פ.ס.ז' יכולה לזכות באליפות שנייה ברצף

תיקו בליל יספיק. דרקסלר: "בטוח שניימאר ואמבפה יישארו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

האליפות בצרפת עשויה להיסגר כבר מחר (ראשון) עם "משחק העונה" בין המוליכה פ.ס.ז' לסגנית שלה ליל. אלופת צרפת המכהנת יכולה להבטיח את התואר בפעם השנייה ברציפות אם תשיג לפחות תיקו, כאשר ההפרש כרגע בין שתי הקבוצות עומד על 20 נקודות, ונותרו 21 בקופה (לפ.ס.ז' גם יש משחק אחד חסר).

הקבוצה מפריז הייתה יכולה לסגור עניין עוד במחזור הקודם, אך מעדה עם תיקו 2:2 ביתי מול שטרסבורג. הפעם היא תנסה להשלים את העבודה דווקא במשחק חוץ, מול הקבוצה שהפסידה הכי מעט פעמים בליגה פרט למוליכה, אך עדיין רשמה חמישה הפסדים יותר (6 לליל לעומת 1 בלבד לפ.ס.ז').

באם תזכה באליפות, זו תהיה הפעם השמינית בהסטוריה שפ.ס.ז' מניפה את הצלחת. גם בלי ניימאר, אדינסון קבאני, אנחל די מריה ותומא מונייה (חלקם החמיצו שלבים רבים של העונה), לא נדמה שיש קבוצה שיכולה למנוע את הזכייה הפריזאית.

בינתיים, יוליאן דרקסלר התראיין לערוץ בטלוויזיה הצרפתית ודיבר על מה לדעתו יקרה במהלך הקיץ: "אני לא המנהל הספורטיבי של המועדון, אבל אם תשאלו אותי, לדעתי ניימאר ואמבפה יישארו. הם עדיין לא סיימו את העבודה שלהם פה, ולכן אני בטוח שהם יישארו. אנחנו יודעים שהאוהדים כועסים אחרי ההדחה מהאלופות, אבל הכל יהיה בסדר בהמשך. טוכל? הוא מפגין הרבה ביטחון כלפי, והוא תמיד אומר את האמת בפרצוף. כשהוא לא מרוצה ממך, הוא ידאג שתדע זאת".

הוסף תגובה