בגלל מרפק: באלוטלי יורחק משמונה משחקים?

דיווח: החלוץ יעמוד לוועדת משמעת כי שבר את אפו של שחקן יריב בהפסד לבורדו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

גם בצרפת מריו באלוטלי ממשיך לתפוס כותרות. החלוץ הפורה של מארסיי ייאלץ להתמודד כעת עם סיפור מפוקפק נוסף אחרי בפגע בפניו של שחקן יריב ללא כדור ושבר את אפו. העונש הצפוי: הרחקה משמונה משחקים.

ההרחקה היא בעקבות מקרה ממשחק ההפסד לבורדו, אז חבט החלוץ בפניו של פבלו קאסטרו בעזרת המרפק ושבר לברזילאי את האף. שופט המשחק לא לא הבחין במקרה ורק ועדת המשמעת של הליגה תוכל לצפות בסרטוני הוידאו ולהחליט עם באלוטלי צריך להיענש. אם ייענש, שחקנה של מארסיי צפוי לקבל כאמור בין חמישה לשמונה משחקים בחוץ.

באלוטלי פתח את הקדנציה שלו במארסיי ברגל ימין, כשהוא כובש שבעה שערים בעשרת המשחקים הראשונים שלו עם הקבוצה שנמצאת רק במקום ה-5 בטבלת הליגה הצרפתית. כעת מארסיי במרחק שמונה נקודות מליון שנמצאת במקום השלישי המוביל לליגת האלופות ושתי נקודות מסנט אטיין שבמקום הרביעי המוביל לליגה האירופית.

נים - ראן 1:3
במשחק השלמה מהמחזור ה-27 בליגה הצרפתית, ראן התרחקה מאירופה עם הפסד שמציג אותה במקום ה-11, מרחק נקודה מנים שמעליה. הפער בין ראן למקום הרביעי עומד על 8 נקודות אם כי יש גם את אופציית גמר הגביע, בו היא תנסה להפתיע את פ.ס.ז'.

במשחק עצמו רנו ריפאר העלה את נים ליתרון בנגיחה בדקה ה-24, לפני שהרווה ליבוהי כבש שער עצמי שהשווה (40). שתי דקות בתוך תוספת הזמן של המחצית הראשונה, טוני בריאנסון הורחק אחרי שפגע בחאתם בן ערפה. שלוש דקות לאחר מכן גם ראן נותרה בעשרה שחקנים כשבנז'מן אנדרה ראה צהוב שני ואדום. אחרי ההפסקה, דניס בואנגה כבש בטיל אדיר (55) ואנטונן בובישון הבטיח את הניצחון של נים (72).