באלוטלי הוצג בניס: הם מאמינים בי. אני מאושר

האיטלקי הסורר חולם לחזור לעצמו: "אני עדיין צעיר. מקווה שאצליח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

חלון העברות של עונת 2016/17 ייזכר לעד כאחד מהגדולים והמסקרנים אי פעם. פול פוגבה הפך לשחקן היקר בהיסטוריה עם המעבר למנצ'סטר יונייטד, גונסאלו היגוואין שערק מנאפולי עבור 90 מיליון יורו היישר לאלופה יובנטוס, ואילו דויד לואיז חזר לצ'לסי. למרות עסקאות הענק, ההחתמה המפתיעה של הקיץ הייתה זו של ניס, שהפכה להיות המהרת התורנית על מריו באלוטלי.

החלוץ הסורר עזב את ליברפול והגיע בהעברה חופשית למועדון מהריברייה הצרפתית. האיטלקי הצבעוני הוצג היום (שישי) במועדון החדש שלו ושלא כהרגלו, ניסה להצטנע ולמשוך כמה שפחות אש. "ההחלטה הייתה מבוססת על כדורגל נטו", סיפר באלוטלי על הבחירה בניס, שהחתימה לאחרונה גם את דאנטה הוותיק ואת יונאס בלהנדה המרוקני, "דיברתי עם מספר קבוצות אך הדבר שהיה חשוב עבורי הוא שאקבל דקות משחק. מאמינים בי כאן".

האיטלקי, שחווה אינספור כישלונות בשנים האחרונות, מצפה שהעונה הכל ייראה אחרת: "אני מקווה שהשנה הזאת תיהיה טובה עבורי. הקריירה שלי שונה ממה שמתארים בתקשורת. אני מרגיש נהדר מבחינה פיזית ושמח שהגעתי לניס. נבנה פה סגל צעיר ומוכשר שמתנהל כמו משפחה. אני עדיין שחקן צעיר, אני פשוט פחות צעיר מהשאר".

באלוטלי ידוע בשנים האחרונות בעיקר בביצועיו מחוץ לכר הדשא, כאשר עלה לכותרות בעקבות פרשיות רבות. על כך הגיב השחקן שילבש העונה את הסיפרה 9: "העיתונאים מגיעים אליי. אני לא בא אליהם. אני משחק כדורגל כדי לנצח וכך גם ניס. אם אנחנו לוקחים חלק בליגה האירופית - נרצה גם לזכות בה". לקראת סוף מסיבת העיתונאים הוא אף נשאל לגבי המועדונים במונאקו וניס, והגיב בזעם: "אני לא מוכן אפילו לשמוע את השאלה הזו".

דאנטה ובאלוטלי. חיזוק מעניין לניס (מתוך האתר הרשמי של ניס)
דאנטה ובאלוטלי. חיזוק מעניין לניס (מתוך האתר הרשמי של ניס)
המדים החדשים של האיטלקי (מתוך האתר הרשמי של ניס)
המדים החדשים של האיטלקי (מתוך האתר הרשמי של ניס)