זלאטן: "אוכיח לכולם שאני וקבאני יכולים להסתדר יחד"

השבדי הדף את השמועות על קצר עם חברו החדש לחוד בפ.ס.ז': "הוא יצטרך להסתגל אלינו". סאקו על סף עזיבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבהקבוצת המיליארדרים העונה לשם פריס סן ז'רמן נמצאת בימים אלו בשבדיה, כחלק מההכנות לעונה הקרובה. לאחר שגברו על האמרבי המקומית לפני יומיים, הבחורים של לורן בלאן מתכוננים למפגש הגדול שלשמו התכנסו כולם - המשחק מול ריאל מדריד בשבת הקרובה (שידור ישיר באתר). ולרגל האירוע, הכוכב הגדול זלאטן איברהימוביץ' התפנה לראיון חגיגי בארץ מולדתו.

"אני שמח מאוד שחבריי לקבוצה נמצאים איתי כרגע במדינה ממנה באתי", סיפר בסיפוק הענק הסקנדינבי. "זה נפלא שהם יכולים לראות מאיפה באתי ומאיפה הכל התחיל, למרות שאני בכלל ממאלמו ולא משטוקהולם. שבדיה היא חלק ממני".

לאחר מכן, סיפק הסופרסטאר התייחסות ראשונה למעבר המתוקשר של אדינסון קבאני. "עדיין לא שיחקתי איתו כי תמיד התמודדנו אחד נגד השני בקבוצות שונות", ניתח זלאטן, ודיבר על שיתוף הפעולה העתידי: "לאורך כל הקריירה אנשים אמרו שאני לא יכול לשחק עם שחקן התקפה זה או אחר, אבל לרוב העניינים עברו חלק. אוכיח לכולם שנוכל להסתדר יחד ואנחנו נעשה הכל בשביל להקל על ההסתגלות שלו. הוא מצדו, יצטרך להתאקלם לסביבה החדשה שלו".

בתוך כך, בעקבות השדרוג בשכרו של טיאגו סילבה, תחנת הרדיו הצרפתית RMC מדווחת שגם זלאטן צפוי לדרוש העלאה במשכורת בפגישה הבאה עם ההנהלה. חשוב לציין, החלוץ בן ה-31 מרוויח לא פחות מ-14 מיליון יורו בעונה, סכום אשר ממקם אותו במקום השני בטבלת המרוויחים בעולם כולו.

אלא שבין זלאטן לטיאגו סילבה, עושה רושם ששחקני הבית נשכחו מעט. הקפטן לשעבר, ממאדו סאקו, אשר מיעט לקבל דקות משחק בעונה האחרונה, התייחס בראיון לל'אקיפ לעתידו בעיר האורות. "אני מחכה לפגישה עם המאמן ועם הנשיא נאסר אל חלאיפי", אמר השחקן (המשמעותי) היחידי בסגל שגדל במועדון. "כעת, תהיה הפגישה אשר תהיה, ההחלטה בנוגע לעתידי כבר נעשתה. אתם תדעו בעתיד הקרוב את ההחלטה שלקחתי".

מעבר לתגובות