קבאני הוצג בפ.ס.ז' וירה: ''באתי לפה כדי לזכות בליגת האלופות''

האורוגוואי הציב רף גבוה. על שיתוף הפעולה הצפוי גם זלאטן הוסיף: "אני מחכה כבר לשחק איתו"

תגיות: קבאניפ.ס.ז'

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
קבאני והחולצה החדשה שלו (gettyimages)
קבאני והחולצה החדשה שלו (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי קיץ רווי בשמועות וטוויסטים בעלילה, אדינסון קבאני הפך היום רשמית לשחקן פאריס סן ז'רמן. החלוץ שנרכש מנאפולי תמורת 64 מיליון יורו חתם על חוזה לחמש שנים בהן ירוויח לא פחות מ-10 מיליון יורו בעונה. לאחר מכן כבר הוצג כשחקנה של אלופת צרפת במסיבת עיתונאים חגיגית.

אלא שהמעמד החגיגי התעכב בכשעתיים בשל העובדה כי נאפולי לא שלחה את השחרור של האורוגוואי ורק כ-5 דקות לפני הצגתו חתם החלוץ באופן רשמי. האיחור אגב גרם לנטישת המקום על ידי צוות של רשת הטלוויזיה האיטלקית RAI שקיווה לסקר את האירוע.

 "זה פרוייקט שאפתני מאוד שמסמל אותי", הסביר קבאני את הגעתו, "אני שחקן שתמיד רוצה לנצח. זה מועדון שכל שחקן היה רוצה לשחק בו. פ.ס.ז' זה מועדון מהטופ העולמי. מועדון שיכול לזכות בצ'מפיונס וזו אחת מהמטרות שלי. לכן החלטתי להגיע לפה".

על השילוב המסקרן עם הכוכב הגדול זלאטן איברהימוביץ' אמר: "זה טוב מאוד. אני חושב שאיברה הוא שחקן ברמה העולמית. אני שמח שאני אוכל לשחק לצדו ולזכות בתארים. הוא תמיד רוצה לנצח. אני מקווה ליצור איתו התקפה טובה מאוד ומחכה כבר להתחיל לעבוד עימו".

נשיא פ.ס.ז' נאסר אל חלאיפי הוסיף: "ההגעה של קבאני היא ההוכחה להמשך הפרוייקט שלנו". אגב הקטארי גם חשף כי היום זהו היום האחרון של לאונרדו בתפקיד המנהל הספורטיבי, למרות שההערכה התחלתית הייתה שישאר עד לתום חלון ההעברות.