כמה משקל ירדו משתתפי אתגר 5?

המחזור הראשון של אתגר ההרזיה הסתיים

תגיות: אתגר החמש

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
רוני עם אלופת האתגר תהל גרשון שהורידה כמעט 7 ק"ג
רוני עם אלופת האתגר תהל גרשון שהורידה כמעט 7 ק"ג
תחילת כתבה

אחרי 5 שבועות של אימונים ותזונה מבוקרת, המחזור הראשון של אתגר ההרזיה הסתיים בתוצאה של 4.4 ק"ג שהמשתתפים הורידו בממוצע. אלופת האתגר היא תהל גרשון, סטודנטית למשחק בת 20 שהורידה 6.9 ק"ג: "זה מדהים לעשות תכנית טלויזיה ובאמת לעשות שינוי בחיים של אנשים. אני מזמינה כל צופה שרוצה לרדת במשקל, פשוט להצטרף אלינו להתאמן איתי 3 פעמים בשבוע ולאכול לפי התפריטים של התזונאית, הדס צימרמן".

 השאלה הגדולה היא איך לשמור על המשקל עכשיו. למי שדמיין איך עכשיו הוא יורד על מגש פיצה, הדס צימרמן מרגיעה "לצערי לא. בשביל לשמור על המשקל, אני ממליצה לקחת את התפריט של השבוע השני, להוסיף פחמימה לכלל ארוחה ולאמץ אותו כדרך חיים", היא מסבירה, "אם בכל זאת רוצים לאכול משהו חריג, אז מילת המפתח היא תכנון. אם יושבים עם חברים ומזמינים מגש פיצה, אז לתכנן מראש להסתפק במשולש ולדעת שצריך לקזז אותו ביום שאחרי".

 לאלה שרוצים להמשיך לרזות עוד בסוף האתגר, רוני והדס ממליצות לבחור שבוע, שבו התפריט היה הכי נוח, לדבוק בו ולהוסיף למערך האימונים לפחות עוד אימון, כלומר להתאמן 4 פעמים בשבוע במקום שלוש. בשבוע הבא יפתח בתכנית מחזור שני של האתגר עם נבחרת חדשה.

אתגר 5 הראשון נגמר. הנבחרת הורידה 4.4 ק"ג בממוצע
אתגר 5 הראשון נגמר. הנבחרת הורידה 4.4 ק"ג בממוצע