נס ציונה הציעה לב"ש ואשדוד להתאמן במגרשה

בשורות האדומים חוששים מהסלמה, שתגרום לשחקנים הזרים לפחד

רועי כהן
רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בווידאו: תקציר המשחק בין אשדוד להפועל ת"א

המצב הבטחוני בדרום ממשיך להשפיע על שלל משחקים בסוף השבוע והיום (ראשון) איגוד הכדורסל הודיע על דחיית כל המשחקים המתוכננים בתווך בין גדרה לבאר שבע. מדובר ב-22 משחקים בליגות הנמוכות , ליגות הנוער והילדים.

מלבד זאת, עדיין אין החלטה בנוגע למשחק ליגת העל בין נס ציונה למכבי אשדוד מחר, בעוד המשחק בין הפועל אילת להפועל באר שבע יתקיים היום כרגיל. מנהלת הליגות והאיגוד נמצאים בקשר עם הקבוצות. נס ציונה הציעה לאשדוד להתאמן באולם שלה.

הזרים של הפועל ב"ש מבולבלים מאוד ולא מבינים מה קורה. בשורות העולה החדשה מקווים שתהיה רגיעה בקרוב מאוד על מנת שלא ייאלצו לחשב מסלול מחדש רגע לפני הפלייאוף. בכל מקרה, נס ציונה הציעה גם להם להתאמן במגרש שלה. קבוצות מהמרכז צפויות להציע להם זאת אם תהיה הסלמה.

כמו כן, איגוד הכדורסל שלח הודעה רשמית: "איגוד הכדורסל מחזק את תושבי הדרום והשפלה בימים קשים אלו. האיגוד עומד בקשר עם האגודות באזור וידחה את כל המשחקים עד שהשקט יחזור כך שאף קבוצה לא תפגע. בימים הקרובים האיגוד ידאג לכך ששחקנים ומאמנים בכירים ירדו לדרום בתאום עם פיקוד העורף במטרה לחזק את התושבים ובעיקר את הילדים והנוער וזאת במסגרת פרויקט נגב סל".

נס ציונה - אשדוד יתקיים כמתוכנן? (מנהלת)
נס ציונה - אשדוד יתקיים כמתוכנן? (מנהלת)
הוסף תגובה