דפאיי הוצג בברצלונה: "לא הגעתי לכאן בגלל קומאן"

שחקן הרכש ההולנדי נשמע נרגש: "זה חלום לשחק עם ליאו מסי". לאפורטה התייחס לעתידו של גריזמן: "קבוצות מגלות בו עניין"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

כחודש לאחר שהוחתם רשמית על ידי ברצלונה, ממפיס דפאיי הוצג רשמית בקבוצה הספרדית. החלוץ ההולנדי שהיה מועמד להגיע כבר בעונה שעברה לקטאלוניה, יקווה להוסיף מחץ להתקפה של רונאלד קומאן. עבור דפאיי, בארסה תהיה הקבוצה הרביעת בקריירה אחרי איינדהובן, מנצ'סטר יונייטד וליון.

אחרי שהוצג והקפיץ כמיטב המסורת את הכדור מול הצלמים, התפנה ההולנדי גם לדבר: "כילד, הייתה לי חולצה של ברצלונה עם השם של קלייברט. אני לא יודע איך לתאר את ההישג הזה של להיות פה. עוד לא התרגלתי לזה. זאת פשוט תחושה נפלאה".

"הייתי מגיע גם בלי קומאן, אי אפשר להגיד לא לברצלונה, אבל כן היה לו חלק משמעותי. הגיע הזמן לשמח את האוהדים, אנחנו מוכנים בעונה הבאה ורוצים להראות שאפתנות. אני לא מודאג מהמצב של המועדון, הגעתי לכאן כדי להתרכז בכדורגל. אני כאן כדי לזכות בתארים ולא מוטרד מדברים אחרים".

 

 

 

בברצלונה אופטימיים (Getty)
בברצלונה אופטימיים (Getty)

דפאיי התייחס כמובן לליאו מסי: "זה חלום לשחק איתו. הוא השחקן הטוב בעולם, ראינו את זה בקופה אמריקה. אתמול הייתי במוזיאון של המועדון וראיתי את כל כדורי הזהב שלו, אני בטוח שבקרוב יהיה עוד אחד".

ז'ואן לאפורטה, נשיא המועדון, סיפק כמה ציטוטים מעניינים על נושא רישום השחקנים ועתידו של גריזמן. "אנחנו עובדים על הנושא עם הליגה, זה לא פשוט, אבל נוכל לרשום את השחקנים שהחתמנו. אנחנו רואים רצון טוב גם מצד הנהלת 'לה ליגה'".

"לגריזמן יש חוזה פעיל ואם לא יהיו שינויים לא צפויים, אנחנו בונים עליו. יש דיבורים בגלל שיש מועדונים שמביעים בו עניין, אי אפשר להכחיש את זה. זה מעיד על האיכויות שלו".

מעבר לתגובות