הולכים או נשארים? עתיד הכוכבים שמסיימים חוזה

בברצלונה עדיין מקווים שליאו מסי ימשיך, סרחיו ראמוס במחלוקת עם ריאל מדריד בנוגע לקיצוץ בשכר ומה עם אגוארו ואלאבה? תמונת מצב של המלפפונים הבולטים בחלון הקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בניגוד לשנים עברו, בהן שחקנים נרכשו בעשרות מיליוני יורו (ולעיתים גם מאות) בקיץ הנוכחי השמות הלוהטים הם של שחקנים המסיימים חוזה ויכולים לעבור בחינם לכל קבוצה שירצו. בעוד שלושה חודשים, ליאו מסי, סרחיו ראמוס, סרחיו אגוארו ועוד רבים וטובים יהיו שחקנים חופשיים וזה הזמן לבדוק איפה כל אחד מהם עומד עם סקירה קצרה.

ליאו מסי
21 שנים הוא בברצלונה ובשנה האחרונה עלתה הסברה כי הפרעוש הגיע למיצוי. אחרי הקיץ הקודם בו דרש לעזוב ובסופו של דבר נשאר, הפעם לנשיא החדש-ישן ז'ואן לאפורטה אין יותר מדי דרכים להשאירו מלבד להציע לו חוזה עתק ולהבטיח פרויקט שאפתני. בספרד סימנו את השבועות הקרובים כקריטיים במו"מ לחידוש חוזהו של הכוכב הארגנטיני ולא מן הנמנע שיאריך חוזה בסופו של דבר.

היעדים הבולטים: מנצ'סטר סיטי, בה יוכל להתאחד עם פפ גווארדיולה ופאריס סן ז'רמן.

סרחיו ראמוס
קפטן ריאל מדריד עדיין לא האריך חוזה בגלל המחלוקת בנוגע לקיצוץ בשכרו, אבל קשה מאוד להאמין שהוא יעזוב בתום העונה. עם זאת, קבוצות רבות ישמחו לצרף לשירותיהן את הבלם המעוטר ועתיר הנסיון כך שיש לו קלפי מיקוח רבים והוא גם משתמש בהם עם שלל הדיווחים בנוגע לעתידו.

היעדים הבולטים: מנצ'סטר יונייטד בעיקר, אבל צצו גם דיווחים שקושרים את שמו לליברפול ופ.ס.ז'.

דויד אלאבה
האוסטרי יעזוב את באיירן מינכן בוודאות כשהוא בן 28 וכשבאמתחתו תשע אליפויות גרמניה ושתי זכיות בליגת האלופות. מי תזכה בשירותיו? מי שתרבה במחיר.

היעדים הבולטים: ריאל מדריד בעיקר, אבל גם ברצלונה, פ.ס.ז' ומנצ'סטר סיטי בדקו אפשרויות לצרפו.

השבועות הקרובים יהיו קריטיים במיוחד עבורו (GETTY)
השבועות הקרובים יהיו קריטיים במיוחד עבורו (GETTY)
אלאבה יגיע לריאל? (GETTY)
אלאבה יגיע לריאל? (GETTY)

סרחיו אגוארו
השבוע הודיע החלוץ האגדי של מנצ'סטר סיטי שיעזוב אחרי עשר שנים וגם בגיל 32 ולמרות הפציעות האחרונות מהן סבל יש לו עדיין רצון לשחק ברמות הגבוהות באירופה וגם יכולת.

היעדים הבולטים: ברצלונה, בה עשוי לשתף פעולה עם מסי (במידה שיישאר), צ'לסי, ליברפול, פ.ס.ז', יובנטוס, אינטר ו-MLS.

ממפיס דפאיי
הכוכב ההולנדי חוזר אחר ברצלונה במשך תקופה ארוכה וגם בקיץ הקודם רונאלד קומאן ניסה לצרפו. הפעם נראה שאין שום דבר שימנע ממנו להגיע לספרד וגם נשיא ליון ז'אן מישל אולאס טען: "אכבד כל החלטה שלו, אם יחליט ללכת לקבוצה גדולה יותר מליון, הוא יהיה צודק".

היעדים הבולטים: ברצלונה כמובן.

ג'ורג'יניו ויינאלדום
לפני שנתיים הוא היה הסיוט הגדול ביותר של ברצלונה ובקיץ הקרוב הוא צפוי להצטרף אליה. הקשר, שכבש צמד ב-0:4 ההוא של ליברפול בחצי גמר ליגת האלופות, דורש שכר גבוה משבמועדון מוכנים לשלם לו ועם הרצון לחבור לקומאן תחתיו שיחק בנבחרת הולנד נראה ששום דבר לא יעצור אותו. עם זאת, אלופת אנגליה עדיין מנסה להשאירו ובין הצדדים מתנהל מו"מ בנוגע להארכת חוזהו.

היעדים הבולטים: ברצלונה.

ב-2019 הוא היה הסיוט הגדול של ברצלונה, ב-2021 ישחק במדיה? (GETTY)
ב-2019 הוא היה הסיוט הגדול של ברצלונה, ב-2021 ישחק במדיה? (GETTY)
מעבר לתגובות