שירה ראשוני ופרימו הפסידו בקרב על הארד

יום ללא מדליות: שתי הישראליות נוצחו בגרנד סלאם קאזאן. פליקר הודח בשמינית הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו ממשיכות, והיום (רביעי) נפתח גראנד סלאם קאזאן בג'ודו. בראש ובראשונה, לי קוכמן וענבר לניר שמנסים להשיג כרטיס לאולימפיאדה אך השניים יתחרו רק ביום שישי.

מי שמרשימה מאוד בפתיחת התחרות היא שירה ראשוני. הג'ודאית (עד 48 ק"ג) השיגה ניצחון בסיבוב הראשון על נטליה בריגידה הברזילאית. לאחר מכן הפילה גם את אביבה אבוז׳אקינובה הקזחסית. בקרב השלישי השיגה איפון מול ריסטינה בולגקובה מרוסיה והעפילה לחצי הגמר. שם היא נכנעה ליפנית פונה טונאקי. בקרב על הארד, היא נוצחה גם כן מול חובלובה הרוסית - באיפון, לאחר 16 שניות בלבד וסיימה את התחרות.

גפן פרימו (עד 52) הפסידה לאסטריד נטו הצרפתיה ברבע הגמר, אך הצליחה לעלות לקרב על הארד. זאת אחרי שבבית המפסידות גברה על פביאן קוצ'ר השוויצרי בזכות וואזרי. בקרב על הארד נוצחה פרימו באיפון ע"י אנה פרז בוקס מספרד.

עוד קודם, טל פליקר (עד 66 ק"ג) ניצח בסיבוב השני את נת'ון ברנס האירי ועלה לשמינית הגמר. פליקר הפסיד בשמינית לקואנוב הקזחי והודח מהתחרות.

תמנע נלסון לוי (עד 57) ניצחה בסיבוב השני את גטאן דברט הצרפתיה, עם ווזארי. נלסון לוי הפסידה בניקוד זהב אחרי שספגה עונש שלישי לפריסיץ' הסרבית. בבית המפסידות נוצחה על ידי קים הקוריאנית וסיימה את הגראנד סלאם במקום השביעי.

לעומת זאת, מתן קוקולאייב (עד 60) הפסיד בסיבוב הראשון לדאורן סיוקנוב מקזחסטן וסיים את חלקו בגראנד סלאם.

מעבר לתגובות