פלצ'יק: "אושר טהור, טוקיו היא מטרת העל"

אלוף אירופה חגג: "עשינו מהלימון לימונדה וזו התוצאה"

תגיות: פיטר פלצ'יק

שירי אלג'ם
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

פיטר פלצ'יק אלוף אירופה. למרות ההכנה הלא פשוטה, ימי הקורונה הקשים ועננת חוסר ודאות, הג'ודאי האדיר הצליח לספק למשלחת שלנו מדליית זהב נוצצת במיוחד והשמיים הם הגבול.

"הרגשה של אושר טהור. כל הרגעים האלה ואז אתה שומע את התקווה ועומד על הפודים זה אומר שהיית הכי טוב באותו יום והשגת את הזהב וזו תחושה מדהימה", אמר פלצ'יק וניתח: "זו הייתה הגרלה לא פשוטה שאיתגרה אותי עם ספורטאים גדולים כבר מהרגע הראשון בכל קרב הרגשתי יותר ויותר טוב".

"אורן סמדג'ה אמר לי משהו לפני הקרב ולפני שיצאנו לדרך: 'יש רגעים בחיים שצריך לקחת בשתי הידיים וזה הרגע שלך'", סיפר בנוסף פלצ'יק. "המילים הללו הדהדו לי לאורך כל הקרב, הרוסי כמעט הפיל אותי ואמרתי לעצמי כל הזמן שהיום זה הרגע שלי וזה שלי, בגולדן סקור הרגשתי שאני מתעלה על עצמי ושאני עולה והוא יורד".

ופלצ'יק השיג את המדליה המיוחלת למרות הכנות מאוד לא אידאליות. "מטורף מה שקרה בתקופה האחרונה, גם הקורונה ששינתה את העולם ואת התחרויות", אמר אלוף אירופה הטרי והוסיף: "אני חושב שלא ראיתי אור יום, אולי רק למספר רגעים בודדים. קראנו לזה טיולי חצר כמו חיות שכלואות בכלוב ומוציאים אותם החוצה לכמה רגעים. הרבה זמן מחשבה על דברים על כל ההכנה בלי קשר לתחרות עצמה, למרות הקורונה והקשיים שיש הצלחנו להתאמן ולעשות מהלימון לימונדה וזו התוצאה. זה אומר שכל מה שאנחנו עושים אנחנו עושים טוב וזה אושר אמיתי".

ומה המטרה הבאה? "טוקיו היא מטרת העל ובדרך אליה יש מטרות קטנות. הפעם מטרה מאוד גדולה הושגה ואני מאוד מאושר. אחגוג, אתאושש, כל הגוף שלי כואב מאוד, ונחזור לעבודה הקשה מה שבונה אותנו ומה שמביא אותנו לרגעים המאושרים האלו".

"סמדג'ה אמר לי: 'יש רגעים שצריך לקרת בשתי הידיים'" (איגוד הג'ודו)
"סמדג'ה אמר לי: 'יש רגעים שצריך לקרת בשתי הידיים'" (איגוד הג'ודו)
מעבר לתגובות