גרוסמן שביעית. בוטבול הודח בסיבוב השני

יום רע לישראל בגרנד פרי אנטליה. מאירסון עפה בקרב הפותח

תגיות: ג'ודו

א א א א (שנה גודל)
בוטבול. ינסה את כוחו בגרנד פרי הבא (אלן שיבר)
בוטבול. ינסה את כוחו בגרנד פרי הבא (אלן שיבר)
תחילת כתבה

יומו השני של גרנד פרי אנטליה בג'ודו, שהתקיים היום (שבת), לא האיר פנים למשלחת הישראלית. עדי גרוסמן (עד 63 ק"ג) סיימה במקום השביעי, לאחר שהפסידה ברבע הגמר ולא הצליחה לנצח בבית התנחומים. ירדן מאירסון (עד 70 ק"ג) נשרה כבר בתום הקרב הראשון שלה, ואילו גילי שריר (עד 63 ק"ג) וטוהר בוטבול (עד 73 ק"ג) סיימו את דרכם בסיבוב השני.

עדי גרוסמן (עד 63 ק"ג) דווקא פתחה טוב את היום, כשניצחה בקרב הראשון באמצעות ווזארי את נאדג'ה בזינסקי מגרמניה. בסיבוב שלאחר מכן המשיכה גרוסמן את היכולת הטובה, וגברה על ולטינה קוסטנקו מרוסיה באמצעות ווזארי גם כן. ברבע הגמר עם זאת, היא פגשה משוכה גבוהה יותר בדמותה של ז'ינג טאנג הסינית, שהטילה אותה באיפון תוך פחות מדקה, ובכך נשרה הישראלית לבית הניחומים. שם פגשה את קיומי ונטבה מהפיליפינים, אך הפסידה לה באיפון וסיימה שביעית את הטורניר.

טוהר בוטבול (עד 73 ק"ג) העפיל ישירות לסיבוב השני, שם פגש את שיין הצרפתי. הישראלי ספג שלושה עונשים, שמהווים הפסד אוטומטי והוא הודח בשלב מוקדם של התחרות. ירדן מאירסון (עד 70 ק"ג) הפסידה גם היא בקרב הראשון שלה, למרים בוטקרייט מגרמניה, מדליסטית הכסף בגראנד סלאם דיסלדורף האחרון. לאחר ארבע דקות של הזמן החוקי, הקרב לא הגיע להכרעה והספורטאיות נכנסו לניקוד זהב. שם לאחר 41 שניות, הישראלית ספגה עונש שלישי, שהעניק לגרמנייה את הניצחון. גילי שריר (עד 63 ק"ג) גברה בקרב הראשון שלה באיפון על יון טינג צ'אן , אך בקרב השני שלה פסידה לאנריקוליס בריוס מונצואלה, שהטילה אותה בווזארי בניקוד זהב. 

לא הצליח לגבור על יריבו הצרפתי. בוטבול (אלן שיבר)
לא הצליח לגבור על יריבו הצרפתי. בוטבול (אלן שיבר)
מעבר לתגובות