הערכה: קטש לא יוכל להמשיך כמאמן הנבחרת

לאור המעבר הצפוי ליוון: באיגוד הכדורסל מתכוננים לשינוי

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

המעבר הצפוי של עודד קטש לפנאתינייקוס עתיד להשפיע לא רק על הקבוצה שאותה הוא עוזב, הפועל ירושלים, אלא גם על נבחרת ישראל. באיגוד הכדורסל מעריכים כי קטש לא יוכל להמשיך בתפקידו בנבחרת, אותה הוביל לא מכבר להבטחת המקום באליפות אירופה בקיץ 2022.

חשוב לציין, בין עודד קטש לראשי איגוד הכדורסל טרם נעשתה שיחה בעניין, כאשר ביום ראשון הקרוב המאמן צפוי להפגש עם היו"ר עמירם הלוי, המנכ"ל יעקב בן שושן ויו"ר הוועדה המקצועית עמוס פרישמן. נכון לרגע זה, ראשי האיגוד עדיין לא התחילו לחפש מחליפים לתפקיד מאמן נבחרת ישראל.

אם קטש היה עוזב לקבוצה שאינה משחקת ביורוליג, ייתכן כי הייתה נשקלת האפשרות להמשיך עימו את ההתקשרות. מאחר שקבוצות היורוליג לא משחררות שחקנים לחלונות המשחקים של פיב"א, באיגוד לא רואים כיצד קטש יוכל להמשיך כמאמן הלאומי.

כזכור, רק לפני כחודש וחצי ולאחר ניצחון על פולין, הבטיחה נבחרת ישראל את מקומה ביורובאסקט 2022. עודד קטש, באופן אישי, חיכה מאוד לרגע שבו ידריך את הנבחרת באליפות אירופה, אבל ההצעה מפנאתינייקוס טרפה את הקלפים. כעת, נותר לחכות ולראות איזו החלטה יקבלו באיגוד הכדורסל, ומי אכן ידריך את הכחולים-לבנים באליפות היבשתית בשנה הבאה.

ההצעה מפאו טרפה את הקלפים. קטש (FIBA)
ההצעה מפאו טרפה את הקלפים. קטש (FIBA)
מעבר לתגובות