סבב מינויים: טל נתן יאמן את העתודה לנשים

הועדה המקצועית קבעה: תכנית עבודה מהפכנית לנבחרת ישראל

תגיות: כדורסל נשים

עמרי מנהיים
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

סבב מינויים בכדורסל הנשים, לאחר שוועדת הנשים של איגוד הכדורסל קיבלה היום (שלישי) את המלצות האגף המקצועי.

טל נתן, ראש האגף, יאמן את נבחרת העתודה באליפות אירופה שתתקיים בארץ. מדובר בפעם השנייה תוך שלוש שנים בו איגוד הכדורסל מארח את אליפות אירופה דרג ב' לנשים והפעם המשחקים יתקיימו בגוש דן. עוזריו יהיו נעמי קולדני ועומרי צירלין. המשחקים יתקיימו בארץ כאמור בין התאריכים 8-16 באוגוסט והנבחרת שלנו הוגרלה לבית עם בריטניה, פורטוגל ואיסלנד.

את נבחרת הנערות ימשיך להוביל הצוות שעלה ב-2018 לדרג א' והצליח להשאיר אותה בדרג הבכיר בשנה שעברה: רועי לזר יהיה המאמן ראשי וטלי נוי עוזרת מאמנת. נבחרת ישראל הוגרלה לבית עם איטליה, ליטא והונגריה באליפות שתתקיים בהירקליו יוון.

את נבחרת הנערות תמשיך לאמן נטע קרומר ועוזריה יהיו אמיר מימרן ואיתמר לוי. הנבחרת הוגרלה לבית אחד עם בלארוס, בולגריה, שבדיה, איסלנד ואלבניה באליפות שתתקיים בסרייבו בירת בוסניה. את הנבחרת עד גיל 14, ימשיכו לאמן קורי קאר יחד עם מילה ניקוליץ', שחקנית העבר הגדולה ואיתם רן ויינגרטן.

הועדה המקצועית לנשים, אישרה תכנית עבודה מהפכנית לנבחרת הנשים של ישראל - אותה הכין המאמן הלאומי אלי רבי יחד עם האגף המקצועי נשים באיגוד. על פי התכנית, שחקניות הסגל המורחב של נבחרת ישראל, יהיו תחת טיפולו ופיקוחו של רבי והצוות שאיתו, כולל מאמן הכושר רגב פנאן, לאורך השנה כולה.

במהלך עונת המשחקים פנאן יחד עם התזונאית רפקת אריאלי, יפקחו את הצד הגופני של השחקניות ולאורך הפגרה כולה, רבי והצוות שלו יעבירו אימוני כדורסל במטרה להכשיר את הנבחרת לעתיד הקרוב והרחוק וזאת לאור פרישתן של מרבית השחקניות המובילות בנבחרת בשנים האחרונות והצערת הנבחרת באופן קיצוני.

מעבר לתגובות