17:00: סרביה-ישראל. 570 שוטרים וסדרנים

התרגשות בנבחרת לפני רגע האמת בבלגרד (ישיר ב-5SPORT)

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

בתחילת החלון הנוכחי אף אחד לא באמת האמין שלנבחרת ישראל יש סיכוי להעפיל לגביע העולם 2019, אבל הניצחון על גרמניה לצד ההפסד המפתיע של סרביה באסטוניה, הופכים את המשחק היום לכזה שניצחון בו, בשילוב תסריט לא דמיוני של הפסד גיאורגי לאסטונים, יוביל את נבחרת ישראל לגביע העולם בפעם השלישית בתולדותיה.

  • הערב ב-17:00, ישיר ב-5SPORT: ישראל אצל סרביה

הדריכות במחנה הישראלי לקראת המשחק גבוהה. ג'ייק כהן, שהצטרף לנבחרת יחד עם יובל זוסמן אחרי המשחק של מכבי ת"א במילאנו, אמר בחיוך: "אני נרגש לחזור לנבחרת. יש לנו צ'אנס לעלות לגביע העולם ועם כל ההתפתחויות הכל הולך בדיוק כפי שתוכנן. יש לסרביה המון שחקנים טובים בצבע וזה מבחן טוב עבורי באופן אישי. חלק מההתרגשות היא לשחק לצד חבר'ה כל כך צעירים שרוצים לייצג את המדינה, וזה כיף. נגד טי ג'יי קליין שיחקתי וסוף סוף אנחנו באותו צד".

יפתח זיו, שצפוי לו מפגש קשה במיוחד עם מילוש תיאודוסיץ' הוסיף: "אף אחד לא ציפה שנבוא כדי לשחק על עלייה,אנחנו באים לעשות היסטוריה. הכסף על השולחן ולמרות שיש להם שמות גדולים ואולם מלא אנחנו ננסה לנצל את זה כמקפצה שבילנו. כל אירופה יודעת מי הם הסרבים, נשתדל לבוא קטנים ולצאת גדולים. כשחקן אתה משחק בשביל המעמדים האלה".

הנבחרת מאמינה בעצמה (צילום: אלן שיבר)
הנבחרת מאמינה בעצמה (צילום: אלן שיבר)
מעבר לתגובות