להצדיק את ההשקעה: חולון תפתיע את מכבי?

אחרי התגייסות הקהל, הסגולים רוצים לעשות צעד לגביע שלישי

עמרי מנהיים
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

אוהדים התגייסו, ספונסרים נרתמו, חמישה זרים יירשמו - והערב (חמישי) ב-21:10 הפועל חולון תנסה להראות שכל ההשקעה הגדולה לא היתה לשווא, כשתפגוש את מכבי תל אביב בחצי גמר גביע המדינה. "אנחנו מרגישים מצוין ומאמינים שאפשר לעשות את זה", אמר עודד ברנדוויין. "זה משחק חשוב מאוד למועדון, ואנחנו מגיעים אליו הכי מוכנים שאפשר".

חולון, שתשחק לראשונה העונה עם כל הזרים במסגרת המקומית, כבר ניצחה העונה בליגה פעם אחת את מכבי ת"א, אך גם הפסידה לה בגמר גביע ווינר אחרי שנתנה פייט. אם חולון אכן תנצח, היא תחזור למעמד הגמר לראשונה מאז הזכיה בעונת 2017/18, אז ניצחה את אותה מכבי תל אביב, באחד הגמרים הטובים בהיסטוריה של המפעל.

להפועל חולון יש בסך הכל שלושה תארים, שני גביעים ואליפות, בשניים מהם היא חלפה בדרך מעל מכבי ת"א: בגמר הפיינל פור ב-2007/8 עם סל הניצחון של מאליק דיקסון, וב-2017/18 עם סל הניצחון של גלן רייס ג'וניור. כדי לעשות צעד משמעותי לעבר תואר נוסף, היא תצטרך לגבור שוב על זוללת התארים מתל אביב.

אז האוהדים אמנם תרמו מכספם כדי לראות את הקבוצה בהרכב מלא, אבל הם ייאלצו לצפות בחצי הגמר מהבית, כמו כל יתר האוהדים. לאחר שאנשי האיגוד ביטלו את כניסת 8 אוהדים מכל קבוצה. "רצינו הרבה זמן משחק של על תואר והקהל יהיה חסר מאוד", אמר ברנדוויין. "אנחנו מאוד מקווים שנצליח לנצח, ואם וכאשר נגיע לגמר, הם כבר יהיו איתנו ביציעים וניקח תואר ביחד".

מיילס. יחגוג גם הפעם? (מנהלת הליגה)
מיילס. יחגוג גם הפעם? (מנהלת הליגה)
מעבר לתגובות