רחובות ווריירס זכתה בגביע האיגוד האירופי

היסטוריה בסופטבול הישראלי: גברה 1:4 על יריבה צ'כית

א א א א (שנה גודל)
היסטוריה בסופטבול הישראלי (התאחדות הסופטבול בישראל)
היסטוריה בסופטבול הישראלי (התאחדות הסופטבול בישראל)
תחילת כתבה

היסטוריה לסופטבול הישראלי. רחובות ווריירס זכו בגביע ההתאחדות הסופטבול האירופאי (השני בחשיבותו באירופה המקביל לליגה האירופית בכדורגל) לאחר שגברו 1:4 על קבוצת ספקטרום פראג מצ'כיה.

זוהי הפעם הראשונה שקבוצה ישראלית משתתפת בסופר קאפ האירופי שהתקיים השנה בנטונו איטליה, כאשר הקבוצה שנבנתה בעזרת התאחדות הסופטבול בישראל הורכבה ברובה משחקנים ישראלים עם שחקני רכש מצ'כיה והזורק המצוין קוניאללה סמואל מבוטסואנה.

הדרך של האדומים מרחובות הייתה מרשימה, לאחר שסיימו רביעי בבית א' עם מאזן 2:2 שכללו ניצחונות על נבחרת צ'כיה עד גיל 23 ונבחרת גרמניה, קבוצתו של קורי וינר ירדה לגביע התאחדות הסופטבול האירופאי שם ניצחה בכל ארבעת הקבוצות שפגשה הרבה בזכות הזורק המצטיין סמואל שאפשר רק 1.25 נקודות בממוצע למשחק בזמן שההתקפה הכניסה 5.5 נקודות בממוצע.

מאמן הקבוצה, קורי וינר, סיפר לאחר הזכייה: "לא יכול להיות יותר גאה בבחורים האלה ממה שאני כרגע, זוהי חבורה מיוחדת של שחקנים לא רק על המגרש אלא גם מחוצה לו. כמו כל אנדרדוג לא נתנו לנו סיכוי אבל כשהאבק התפזר ניצחנו ארבעה משחקים רצופים לזכות בגביע הזה, הגענו לאיטליה כחברים ויצאנו כאלופים".

יו"ר התאחדות הסופטבול בישראל, גרשון ג'ילט בירך את הקבוצה: "אני רוצה לברך את הרחובות ווריורס ואת מאמנם קורי וינר על הזכייה ההיסטורית בגביע, אני גאה בהישג יוצא הדופן שמביא המון כבוד למדינת ישראל ולענף הסופטבול בארץ. זוהי הצלחה אדירה וזה מוכיח שגם ענף הסופטבול יכול לחזור עם זכיות אירופאיות".

מעבר לתגובות