ארד לנילי בלאק במשחקי העולם בפולין

הישג מכובד לישראלית באגרוף תאילנדי. המשלחת סוגרת את המשחקים עם מדליה שביעית

תגיות: משחקי העולם

מערכת אתר ערוץ הספורט
חוזרת עם הארד, נילי בלאק (התאחדות אילת)
חוזרת עם הארד, נילי בלאק (התאחדות אילת)
שנה גודל פונט א א א א

"משחקי העולם" ינעלו היום (ראשון) בפולין ואין דרך טובה יותר לסיים את האירוע מאשר עם מדליה נוספת לישראל. נילי בלאק, אלופת העולם באגרוף תאילנדי במשקל של עד 60 ק"ג, זכתה במדלית הארד אחרי ניצחון 27:30 על המתחרה הפרואנית אנצ'ה ואן דר מולן. הישראלית, שמודרכת על ידי המאמן בני קוגן, הפסידה אתמול למתאגרפת הרוסייה סווטלנה ויניקובה בחצי הגמר. המדליה של בלאק היא המדליה השביעית של הנבחרת הישראלית למשחקי העולם. הישראלים זכו ב-6 מדליות ארד ובמדלית כסף אחת.

המשלחת הישראלית רשמה הישגים נאים כשמלבד מדליות הכסף והארד של המתעמלת האמנותית לינוי אשרם, והמדליה של רביעיית האקרובטיקה - ינאי כלפה, דניאל אורלביץ', לידר דנה ואפי סאץ', גם הענפים התחרותיים הלא אולימפיים הפועלים בישראל במסגרת "התאחדות אילת" לא טמנו את ידם בצלחת. אביתר פפרני זכה במדלית הארד בג'יוג'יטסו, איתי גרשון במדלית הארד בקיקבוקס וגם גיא פירר לא אכזב וחגג עם מדלית ארד בסקי מים בסירות.

אריק קפלן, נשיא התאחדות אילת, סיכם: "זו גאווה ענקית ואחרי 4 שנים של מאמץ והכנות מחד, ומאבק תמידי על תקציבים והכרה מאידך, הוכחנו בצורה הטובה והיעילה ביותר את היכולות שלנו ואת המקום הראוי לנו. אני מברך את כל הזוכים והספורטאים שלקחו חלק בתחרות והביאו כבוד ענק למדינה ורוצה להודות למאמנים המצויינים ולכל צוות המשלחת".