ריבקינה וקרייצ`יקובה יפגשו בחצי הגמר

ווימבלדון: הקזחית ניצחה את סביטולינה, הצ`כית את אוסטפנקו

תגיות: ווימבלדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א
שלב רבע הגמר בווימבלדון יגיע היום (רביעי) לסיומו עם שלושה משחקים בנשים ובגברים, זאת לאחר פרישתו של אלכס דה מינור שהעלתה אוטומטית את נובאק ג`וקוביץ` לחצי גמר. אלנה ריבקינה וברבורה קרייצ`יקובה השלימו את תמונת חצי הגמר בנשים לאחר שניצחו שתיהן.

אלנה ריבקינה - אלינה סביטולינה 3:6, 2:6
המדורגת 4 בעולם השיגה את הכרטיס לחצי גמר ווימבלדון בפעם השנייה בקריירה, ללא הרבה בעיות. הקזחית בת ה-25 זכתה בגרנד סלאם הבריטי לפני שנתיים, והיא המדורגת הכי בכירה שנותרה בטורניר מאז הדחת קוקו גוף. 

במשחק היום היא אמנם נשברה כבר במשחקון הראשון, אך השיבה עם שתי שבירות במערכה הראשונה ובמערכה השנייה שוב שברה פעמיים בדרך לניצחון אחרי כשעה בלבד.

ברבורה קרייצ`יקובה - ילנה אוסטפנקו 4:6, 6:7
המדורגת 32 בעולם עלתה לחצי גמר ווימבלדון לראשונה בקריירה שלה, אחרי ניצחון על המדורגת 14. הצ`כית בת ה-28 היא זוכת רולאן גארוס 2021, ומאז לא הצליחה לעבור את שלב רבע הגמר בגרנד סלאם כלשהו ביחידות. לעומת זאת, יש לה שבעה תארי גרנד סלאם בזוגות ועוד שלושה בזוגות המעורבים. גם השנה בווימבלדון היא מועמדת להגיע רחוק בזוגות. 

במערכה הראשונה היא שברה פעם אחת את יריבתה בדרך לניצחון במערכה. המערכה השנייה הייתה מרתקת עם שתי שבירות לכל צד ובסופו של דבר הצ`כית ניצחה 4:7 בשובר השוויון בדרך לניצחון.