אלקרס יפגוש בחצי את מדבדב, שגבר על סינר

צפו: הספרדי חזר מפיגור בדרך ל-1:3 על פול. הרוסי ניצח 2:3 את המדורג 1

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

תקציר הניצחון של אלקרס בנגן הווידאו למעלה.

שלב רבע הגמר בטורניר ווימבלדון יצא היום (שלישי) לדרך עם שני קרבות גדולים. בראשון, דניל מדבדב רשם ניצחון 2:3 מרשים על המדורג הבכיר בעולם, יאניק סינר, והשיג את הכרטיס הראשון לשלב חצי הגמר לאחר 4 שעות. בשני, קרלוס אלקרס חזר מפיגור בדרך ל-1:3 על טומי פול והוא יפגוש את הרוסי בחצי הגמר.

קרלוס אלקרס - טומי פול 7:5, 4:6, 2:6, 2:6
הוא שוב נקלע לפיגור ושוב יצא ממנו. אלוף ווימבלדון בשנה שעברה רחוק כעת שני משחקים בלבד מזכייה בק טו בק בתואר הנחשק וגם מזכייה בק טו בק בתארי גרנד סלאם, לאחר שזכה ממש לא מזמן ברולאן גארוס.

אלקרס אמנם התחיל את המשחק עם שבירה במשחקון השלישי אך נשבר בחזרה ובמצב של 6:5 נשבר שוב והפסיד את המערכה הראשונה. בפתיחת המערכה השנייה הוא שוב נשבר, אך החזיר עם שתי שבירות משלו והשווה את המשחק ל-1:1. 

מכאן והלאה העניינים כבר היו הרבה יותר פשוטים עבור הספרדי, ששבר שלוש פעמים במערכה השלישית (מול שבירה אחת) ושבר עוד פעמיים במערכה האחרונה בדרך לניצחון אחרי קצת יותר משלוש שעות. 

 

דניל מדבדב - יאניק סינר 7:6, 4:6, 6:7, 6:2, 3:6 
הקרב הענק הסתיים עם ניצחון מרשים במיוחד של הרוסי, שהעפיל בפעם השנייה בקריירה לחצי הגמר בווימבלדון. האיטלקי מנגד, שהתחיל את השנה עם זכייה באוסטרליה וחצי גמר ברולאן גארוס, יחפש העפלה שנייה בקריירה לחצי הגמר בווימבלדון בשנה הבאה. 

במערכה הראשונה אף אחד לא הצליח לשבור את יריבו וסינר ניצח בזכות 7:9 בשובר השוויון. במערכה השנייה מדבדב שבר את סינר כבר בהגשתו השנייה ולא נשבר חזרה עד לניצחון במערכה. במערכה הבאה כל אחד מהטניסאים שבר את יריבו והפעם הרוסי היה עם ידו על העליונה בשובר השוויון. 

כשהיה עם הגב לקיר, המדורג ראשון בעולם לא התבלבל, שבר פעמיים במערכה הרביעית ולקח אותה בקלילות בדרך למערכה מכריעה, שם שבירה אחת של מדבדב במשחקון הרביעי הספיקה לרוסי כדי לסיים את הסיפור. צפו בתקציר >>>