סלע: "מתכנן לעבור לאוסטרליה כשאפרוש"

מהאקדמיה בטיפוחו ועד התוכניות העתידיות. הטניסאי נערך ליום שאחרי

תגיות: דודי סלע

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

דודי סלע מתכונן ליום שאחרי הקריירה המרשימה. לאחר שהודח במוקדמות אליפות אוסטרליה מוקדם יותר השבוע, הטניסאי הישראלי, שבשיאו דורג במקום ה-29 בעולם, התראיין לאתר טניס מקומי והתייחס לתוכניות העתידיות שלו.

"אני חושב שעד לסיום העונה אני לא אכנס להרבה תחרויות, הגוף שלי כבר גמור ואני לא יכול לשחק באותה רמה", סיפר, "אבל גם החלטתי שלפני כל טורניר גדול או גראנד סלאם אני אתאמן חזק ואנסה את מזלי. אולי אני אצליח לנצח כמה משחקים. בכל מקרה, כעת אני מתכנן לשוב לאקדמיית הטניס שפתחתי במהלך תקופת הקורונה בישראל".

בכל אופן, נראה שלסלע חלומות גם מעבר לים: "אני מתכנן לעבור לאוסטרליה בעתיד אם זה יתאפשר. האמת שלפני שנתיים אני ואשתי כבר תכננו לעבור, אנחנו אוהבים את אוסטרליה ואת מלבורן. באותה תקופה כבר התחלנו את תהליך הוויזה אבל אז הגיעה הקורונה ועשתה את הכל מורכב יותר. נהדר כאן, אני הולך להיפגש עם עורך הדין שלי בתקווה לקדם את הנושא הזה. אני מקווה שאמצא דרך לעולם הטניס באוסטרליה".

כזכור, ביום שני האחרון הטניסאי הישראלי הודיעה על כך שזו תהיה שנתו האחרונה. "תודה חברים על 20 השנים האחרונות", שיתף, "הייתי פה מאז גיל 16 ועכשיו אני בן 21 אז (צוחק)... לא, אני בן 36, אבל כשחקן טניס אני חושב שזו השנה האחרונה שלי פה, אבל בטוח שאחזור כמאמן או משהו אחר... אני רק רוצה להגיד תודה גדולה לכולם. היום לא הייתם איתי, אז הפסדתי, אבל אבוא בפעם הבאה ונחגוג. תודה".

נערך ליום שאחרי (GETTY)
נערך ליום שאחרי (GETTY)
מעבר לתגובות