חייבת לו ארוחה: טומיץ' יצא חיובי לקורונה

צפו: הטניסאי, שחש בתסמינים במהלך משחק באוסטרליה, אמר לשופטת: "אני בטוח שיש לי קורונה. אם אצא שלילי בבדיקת PCR אני חייב לך ארוחה, במידה שאצא חיובי, את חייבת לי". אמר וצדק

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

האירוע שהתרחש במהלך משחק מוקדמות אליפות אוסטרליה הגיע לסיום מצחיק למדי, תלוי את מי שואלים. כזכור, במהלך משחק שנערך ביום שלישי האחרון בין רומן סאפיולין לברנרד טומיץ', חש האחרון ברע, עצר את המשחק, ביקר את התנהלות מארגני הטורניר והחל בדיאלוג לא שגרתי עם השופטת בו הסביר כי הוא חולה בקורונה ובסופו אף הזמין אותה לארוחה.

חשוב לציין כי טומיץ' (257 בעולם) בהחלט נראה היה עייף ולעיתים מעורפל במהלך ההתמודדות, כשלפרקים חזר ובדק את הדופק שלו. במצב של 2-1 לחובתו במערכה השנייה, התיישב האוסטרלי על הספסל בזמן חילופי הצדדים והחל בשיחה עם השופטת אלינה דה רוקה נוסינטו והסביר לה כי הוא חולה.

"אני משוכנע שיש לי קורונה", אמר האוסטרלי, "בעוד יומיים אצא חיובי. ואם זה לא יקרה בעוד שלושה ימים, אזמין אותך לארוחה. במידה ואצא שלילי, את תזמיני אותי", הוסיף.

לאחר מכן, הפנה האוסטרלי אצבע מאשימה כלפי מאגרני הטורניר: "אני לא מאמין שלא עושים לנו בדיקות PCR. הם מרשים לשחקנים לעלות למגרש עם בדיקות אנטיגן מהירות שאנחנו עושים לעצמנו בחדרים. זו לא בדיקה".

בסופו של דבר, כמו שחשב, טומיץ' קיבל היום תשובה חיובית. בכל מקרה, האוסטרלי הפסיד במשחק כך שלא הנגיף הוא זה שגרם לסיום דרכו בטורניר. עכשיו יהיה מעניין לראות אם הוא יקבל את הארוחה שמגיעה לו.

מעבר לתגובות