סבלנקה גברה על בארטי וזכתה בטורניר מדריד

1:2 לשביעית בעולם בגמר המאסטרס. זברב עלה לגמר בגברים, יפגוש את ברטיני

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

הגרנד סלאם השני של שנת 2021, רולאן גארוס, מתקרב בצעדי ענק ובינתיים עונת החימר ממשיכה. טורניר המאסטרס במדריד בדרך לסיום כשהערב (שבת) נדע את זהות שני הפיינליסטים בגברים. במקביל, בנשים יש לנו כבר זוכה, וזוהי ארינה סבלנקה, שניצחה בגמר את אשלי בארטי.

המדורגת שביעית בעולם השיגה 1:2 על זו הבכירה בדירוג העולמי, עם 0:6, 6:3, 4:6 בתום שעה ו-40 דקות. 9 האייסים שלה עזרו לה להשיג שלוש שבירות במערכה הראשונה הזריזה ושבירה נוספת במערכת השלישית והמכריעה. בין לבין, האוסטרלית להשוות, אבל זה לא הספיק לה.

מדובר במפגש שלישי בין השתיים בשלושה טורנירים רצופים. בשני המפגשים הקודמים בארטי ניצחה, ברבע הגמר במיאמי ובגמר בשטוטגרט. הפעם הבלארוסית נקמה והשיגה תואר מספר 10 בקריירה ביחידים, והשני שלה לשנת 2021 אחרי אבו דאבי. הישגי השיא שלה עד כה היו בזוגות, עם זכיות באליפות אוסטרליה הפתוחה השנה ובאליפות ארה"ב הפתוחה ב-2019, שניהם עם אליס מרטנס.

בארטי, המדורגת הבכירה תסתפק בסגנות (getty)
בארטי, המדורגת הבכירה תסתפק בסגנות (getty)

כאמור, בגברים העפיל הערב לגמר אלכסנדר זברב. הגרמני (6 בעולם) הדיח את דומיניק תים (4 בעולם) בחצי אחרי ניצחון 0:2 (3:6, 4:6) בתום קרב בן 1:38 שעות. הספיקו לו שבירה אחת בסט הראשון ושתיים בסט השני על מנת להשיג את הניצחון, והוא יפגוש בקרב על התואר את מתאו ברטיני (10 בעולם), שגבר 4:6, 4:6 על קאספר רוד (22 בעולם) בחצי הגמר השני.

צפו בתקציר הניצחון של זברב >>>

מעבר לתגובות