19:30: בכורה ביתית להפועל י-ם באלופות

האדומים ינסו להישאר מושלמים. קטש: "משחק קריטי למיקום"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

אחרי שהביסה בשבת את עירוני נהריה ושמרה על מאזן מושלם בליגה, הפועל ירושלים תארח הערב (רביעי) את א.א.ק. אתונה, במטרה לשמור על מאזן מושלם של שני ניצחונות גם בליגת האלופות של פיב"א. לקראת הבכורה הביתית באירופה והקלאסיקו מול מכבי תל אביב בשבוע הבא, הקבוצה קיימה אמש מסיבת עיתונאים ברשותו של עודד קטש.

  • 19:15, ישיר ב-5PLUS: הפועל ירושלים מארחת את א.א.ק אתונה בליגת האלופות

"הניצחון על נהריה היה כיף גדול, באמת חיכינו הרבה זמן לשחק בארנה מול הקהל שלנו. אנחנו מסתכלים קדימה, הקהל ייתן אווירה מיוחדת. יש במשרדים שלנו קיר מרגש עם הרבה קונפטי מהמשחק נגד א.א.ק לפני ארבע שנים, אני מקווה שמחר תהיה את אותה אווירה מרגשת", אמר המאמן בפתיחה.

לאחר מכן, קטש התייחס למשחק הקרוב באלופות: "כל משחק בליגת האלופות הוא קריטי למיקום, להבטחת העלייה. עוד מוקדם לקבוע איזה קבוצות יהיו למעלה ואיזה למטה. א.א.ק מסוכנת מאוד, יש לה הרבה שחקנים שביום נתון יכולים לעשות הרבה מאוד נזק. קבוצות יווניות בדרך כלל קשוחות. הייתה לי היכרות עם המאמן שלהם, הפסדתי לו בגמר העתודה - כך שאני מקווה שלפחות במאצ'-אפ הזה התוצאה תהיה שונה".

"אני רוצה להאמין ויודע שהשחקנים מבינים את החשיבות. חלק גדול מהשחקנים כאן זוכר את היריבות ואין לי ספק שכולם מודעים לחשיבות. אנחנו אחרי כמה ניצחונות בהם לא היינו עקביים במשך ארבעים דקות ונגד קבוצות כאלה צריכים להיות יותר עקביים, כי לא תמיד אפשר לעשות התאמות ולנצח במשחק ברבע אחד".

על הכושר של ג'יימס פלדין אמר: "אלה לא הדברים שמטרידים אותי. אני צריך שהקבוצה תשחק כדורסל נכון ואם הוא מגיע לזריקות, אין לי ספק שהסטטיסטיקה תתיישר. כמאמנים אנחנו משתדלים להתרכז בדברים שיש לנו שליטה עליהם. אם זה התקפית והגנתית, כל עוד ג'יימס יביא את האנרגיה הדרושה ולא יכריח דברים, דברים טובים יקרו".

לגבי אייזיאה קאזינס הוסיף: "נצטרך לראות איך המשחק יתפתח. השאיפה היא לתת לו כמה שיותר ויותר, אבל הוא הגיע מכדרוסל מאוד מסוים ורוצה ללמוד. אין לי ספק שעם הזמן נראה שיפור בנושא הזה, ברגע שיש לנו את הבסיס זה מאפשר לעשות השתלבות בהדרגתיות הנדרשת".

פלדין. הסטטיסטיקה תתיישר (FIBA)
פלדין. הסטטיסטיקה תתיישר (FIBA)
מעבר לתגובות