אם תסיים שביעית: את מי כדאי למכבי תל אביב לפגוש?

הצביעו בסקר: רוב הסיכויים שהצהובים ישחקו בפליי-אין. אלו האפשרויות

מערכת אתר ערוץ הספורט
שנה גודל פונט א א א א

העונה הסדירה של היורוליג מתקרבת בצעדי ענק אל סיומה, כאשר שני מחזורים בלבד עוד נותרו. מבחינת מכבי תל אביב המצב כמעט סגור, זאת כאשר רק תרחישים יחסית מפתיעים יובילו אותה למקום השישי שיעניק את ההעפלה האוטומטית לפלייאוף. 
במקביל, הצהובים הבטיחו את המקום השביעי, ואם אכן לא יתפסו את המקום השישי "יארחו" את מי שתסיים במקום השמיני למשחק בו המנצחת תפגוש לסדרת פלייאוף את זו שתסיים במקום השני. המפסידה תיגרר למשחק נוסף, ובו תפגוש את המנצחת בין מי שתסיים במקום התשיעי לזו שתסיים עשירית, והמנצחת שם תפגוש לסדרה קשה מאוד נגד הראשונה ריאל מדריד.

אם אכן תסיים שביעית, למכבי יש שלוש יריבות אפשריות במשחק הראשון בפליי-אין - וירטוס בולוניה (מאזן 15:17), באסקוניה (16:16) ואנדולו אפס (17:15). על פניו נראה כי לאיטלקים יש את הסיכוי הטוב ביותר לפגוש את מכבי כאשר עוד נותרו להם מפגשים נגד מילאנו ובאסקוניה. לספרדים בנוסף למשחק נגד וירטוס נותר משחק קשה נגד ריאל ולטורקים עוד נשאר לשחק נגד פנרבחצ`ה ונגד הכוכב האדום בלגרד. במצב בו אנדולו תשיג שני נצחונות, וירטוס תפסיד פעמיים ובאסקוניה תנצח את האיטלקים ותכנע לריאל - יווצר בית משולש בו לאנדולו יהיה יתרון שיעניק לה את המקום השמיני ויסדר מפגש נגד קטש.

אגב, נגד כל השלוש מכבי מחזיקה העונה במאזן 1:1, וכעת זה הזמן שלכם לקבוע - מי כדאי לצהובים לפגוש? הצביעו בסקר >>