"לא חושב שאני צריך להוכיח את עצמי ב-NBA"

מיציץ' על ההחלטה להישאר באנדולו: "הרגשתי חוסר אמון מה-NBA"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

ההחלטה המשמעותית ביותר, ככל הנראה, בקיץ האחרון בכדורסל האירופי היא זו של וסיליה מיציץ', שבחר להישאר באנדולו אפס ולא לעזוב לטובת ה-NBA. הצעד, שהיה נראה מתבקש כבר קיץ שני ברציפות פעם נוספת לא יצא לפועל, וכעת כוכב אלופת היורוליג בשנתיים האחרונות התפנה להסביר אותו.

"הדדליין שלי היה ב-20 ביולי אבל גם לפני זה הייתי רגוע בגלל שכבר החלטתי להישאר באנדולו", סיפר לבאסקטניוז, "הרגשתי חוסר אמון מסוים מכיוון ה-NBA. זה דבר שקיים מול הרבה שחקנים, אלא אם קוראים לך ניקולה יוקיץ' או לוקה דונצ'יץ'. אני באמת לא חושב שאני צריך להוכיח את עצמי ב-NBA. המצב הנוכחי טוב לי, ויכול להיות שאלך יום אחד גם לליגה הטובה בעולם".

כזכור, מיציץ' הוביל לצידו של שיין לארקין את אנדולו אפס לריפיט אדיר ביורוליג, כשבעונה החולפת אף קלע שלשת ניצחון בלתי נשכחת נגד אולימפיאקוס בחצי הגמר של המפעל הגדול ביבשת. הסרבי בן ה-28 שייך לאוקלהומה סיטי ת'אנדר, אך זו נמצאת בבנייה מחדש ובמקביל לא הצליחה למצוא טרייד במהלכו הייתה מעבירה את זכויותיו.

"אני יכול להגיד שהקיץ הזה אני מוכן לעשות את המעבר ל-NBA, הגיע הזמן שלי", טען  מיציץ' בחודש שעבר באשר לאפשרות המעבר, אך כעת נראה שדעתו השתנתה והוא ינסה לעשות היסטוריה עם אנדולו - זכייה שלישית ברציפות ביורוליג.

( Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images)
( Aitor Arrizabalaga/Euroleague Basketball via Getty Images)
מעבר לתגובות