"סומכים עלי": וויליאמס מרגיש בבית במכבי

הצהובים המריאו לברלין. טיילור: "הם עלולים להיות מסוכנים"

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )

כשהיא נטולת יפתח זיו וג'ייק כהן, שנשארו לקמפיין מוקדמות גביע העולם עם נבחרת ישראל, מכבי ת"א המריאה היום (רביעי) לברלין לקראת המשחק נגד אלבה והמפגש עם האקס יובל זוסמן ועם תמיר בלאט.

"כמו בכל משחק, אנחנו רוצים לבוא מרוכזים", אמר קמרון טיילור לפני ההמראה. "אם ניתן להם לפתח את המשחק, הם יכולים להיות מאוד מסוכנים, אז חשוב שנשים לב לפרטים הקטנים ובמיוחד להגנה. הגבוהים שלהם מסוכנים ונצטרך להתמקד בהם. המפתח הוא להיות ממוקדים מהרגע הראשון למשך 40 דקות. אני שמח שיהיו איתנו אוהדי מכבי, תמיד נחמד לקבל את הדחיפה שלהם".

דריק וויליאמס הוסיף: "אנחנו צריכים להיות תחרותיים מהרגע הראשון ולא רק לשלושה רבעים כמו שהיה במשחק הקודם. אנחנו רוצים להתחיל את המשחק הקרוב כמו שסיימנו את את המשחק הקודם ואנחנו מצפים לנצח. אלבה קבוצה טובה כשהיא מרגישה בנוח, אנחנו צריכים לגרום לה להרגיש לא בנוח, לעשות את העצירות שלנו ולהיות יעילים במתפרצות. באופן אישי אני מרגיש שהמאמן נותן לי הרבה ביטחון להיות עצמי ולעשות הרבה דברים בשני צידי המגרש, הרבה שחקנים סומכים עלי".

לאחר המשחק, ג'ון דיברתולומיאו ורומן סורקין ימשיכו מיד לטאלין, שם יחברו לנבחרת ישראל למשחק השני בחלון נובמבר נגד אסטוניה.

מעבר לתגובות