"הבאתם את הלב": צפו בנאום של יאניס ספרופולוס

המאמן שיבח את שחקני מכבי ת"א וביקש: "הישארו צנועים, העונה עוד ארוכה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )

צילום הווידאו: מחלקת המדיה של מכבי ת"א

הצגות כמו זאת של מכבי תל אביב בהיכל אמש (חמישי) מול ברצלונה נכנסות ישירות לספר דברי הימים של המועדון, וגם יאניס ספרופולוס יודע עד כמה היא הייתה כזו שיכולה לסלול את הדרך של הצהובים למקום טוב. בסיום המשחק, המאמן פצח בנאום מרגש בחדר ההלבשה, החמיא לשחקנים, אבל ביקש מהם להישאר עם הרגליים על הקרקע.

"אני רוצה לברך אתכם על איך ששיחקתם ועל איך שהגעתם מוכנים להילחם חזק. זה היה בדיוק מה שדיברנו עליו לפני המשחק וזאת הסיבה שמהפתיחה ועד הסיום שלטנו במשחק", אמר יאניס. "אני רוצה לברך אתכם על האנרגיה, התשוקה והלב. הבאתם את הלב למשחק, זה היה הדבר הכי חשוב. טקטיקות הן טובות וחשובות, אבל אם לא משחקים עם מאמץ ואנרגיה אי אפשר לעשות כלום".

"הרוותם את זה, אני גאה בדרך בה שיחקתם. הדבר היחיד שאני רוצה להגיד זה שאנחנו צריכים להישאר צנועים, לא הפכנו פתאום לקבוצה הטובה בעולם, נלך צעד אחר צעד. אסור לנו להגזים, צריכים להישאר על הקרקע ולהמשיך להשתפר ולהמשיך לשחק כמו ששיחקנו", הוסיף היווני.

"הישארו צנועים. זו עונה ארוכה. כמו שאמרנו כשהפסדנו בשני המשחקים שאסור לנו להוריד את הראש, אותו הדבר תקף גם עכשיו. אל תרימו את האף, תשמרו על ריכוז ונמשיך להילחם. בראבו".

מעבר לתגובות