שחקן חמישי במכבי ת"א אובחן עם קורונה

התפרצות הנגיף אצל הצהובים ממשיכה. ביטלו את ההשתתפות בטורניר הכנה בקפריסין

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ההכנות של מכבי תל אביב לעונה החדשה ממשיכות להיפגע בצורה רצינית בשל התפרצות קורונה. לאחר שאמש (רביעי) הצהובים הודיעו היום שמניין החיוביים בקרבם עלה ל-4 שחקנים ואיש צוות נוסף, היום נודע כי שחקן נוסף אובחן עם הנגיף, בנוסף לאיש צוות נוסף. מוקדם יותר, הודיעה הקבוצה שהיא לא תתשתף גם בטורניר ההכנה בקפריסין, לאחר שכבר ביטלה את השתתפותה בטורניר ביוון.

"אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים ומזכירים שכל השחקנים ואנשי הצוות מחוסנים, כולל כמובן את החמישה שבדיקתם הניבה תוצאה חיובית", מסרו אמש המועדון בהודעה הרשמית לתקשורת.

מכבי ת"א הייתה עתידה לפתוח את משחקי ההכנה שלה כבר בשבת הקרובה, אז הייתה אמורה להתמודד מול לאבריו היוונית בהיכל השלום והאחווה. במוצאי שבת הבאה, ב-11 בספטמבר, האלופה תוכננה להצטרף לטורניר חאנדריוטיס בניקוסיה אשר בקפריסין. הצהובים היו אמורים להתמודד בחצי הגמר נגד צסק"א מוסקבה בשעה 19:00, אלא שכעת נראה שהתכניות שוב נאלצו להשתנות.

בינתיים, הקבוצה תנסה לקבוע משחקי הכנה בישראל, כשטורניר הכנה שעדיין עומד בעינו אמור לצאת לדרך בשבת של ה-18 בספטמבר, כשהקבוצה תטוס ליוון ותשתתף בפעם השלישית בטורניר ינאקופולוס בהיכל אואקה באתונה. יאניס ספרופולוס והחבורה הטריה שלו תפגוש בחצי הגמר הראשון את אנאדולו אפס בשעה 17:00, ותמתין לראות את מי תפגוש מחצי הגמר השני ב-20:00 בין פנאתינייקוס ופרטיזן בלגרד של ים מדר וז'ליקו אוברדוביץ'. המשחק על מקום 3 והגמר ייערכו למחרת באותן שעות.

התפרצות מדאיגה במכבי ת"א (אלן שיבר)
התפרצות מדאיגה במכבי ת"א (אלן שיבר)