שלושה שחקני מכבי תל אביב נוספים נמצאו חיוביים לקורונה

אחרי הבדיקה החיובית של אחד מהשחקנים אמש, מניין הנדבקים עלה לארבעה בתוספת איש צוות אחד. בשל כך, האלופה ביטלה את השתתפותה בטורניר ההכנה שארגנה אולימפיאקוס

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ההכנות של מכבי תל אביב לעונה החדשה נפגעות בצורה רצינית בשל התפרצות קורונה. הצהובים הודיעו היום (רביעי) על שלושה שחקנים ואיש צוות נוספים שנמצאו חיוביים לנגיף, זאת לאחר שאמש אחד השחקנים קיבל תוצאה חיובית.

ארבעת השחקנים ואיש הצוות שנמצאו חיוביים הובילו לכך שמכבי ת"א ביטלה את השתתפותה בטורניר ההכנה הראשון לעונה שמארחת אולימפיאקוס בפיראוס. "אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות הנדרשים ומזכירים שכל השחקנים ואנשי הצוות מחוסנים, כולל כמובן את החמישה שבדיקתם הניבה תוצאה חיובית".

מכבי ת"א הייתה אמורה לפתוח את משחקי ההכנה שלה כבר בשבת הקרובה, אז הייתה אמורה להתמודד מול לאבריו היוונית בהיכל השלום והאחווה. במוצאי שבת הבאה, ב-11 בספטמבר, תצטרף האלופה לטורניר ההכנה הראשון שלה הקיץ - טורניר חאנדריוטיס בניקוסיה אשר בקפריסין. הצהובים יתמודדו בחצי הגמר נגד צסק"א מוסקבה בשעה 19:00, כאשר בחצי הגמר השני ב-21:30 ישחקו אולימפיאקוס וזניט. גם במקרה הזה, המשחק על מקום 3 ומשחק הגמר ייערכו למחרת. זו תהיה הפעם השנייה שמכבי לוקחת חלק בטורניר הקפריסאי, לאחר שעשתה זאת גם בקיץ 2018.

מכבי תעלה הילוך ותסיים את טורנירי ההכנה שלה אחרי שבוע נוסף, בשבת של ה-18 בספטמבר, כשתחזור ליוון ותשתתף בפעם השלישית בטורניר ינאקופולוס בהיכל אואקה באתונה. יאניס ספרופולוס והחבורה הטריה שלו תפגוש בחצי הגמר הראשון את אנאדולו אפס בשעה 17:00, ותמתין לראות את מי תפגוש מחצי הגמר השני ב-20:00 בין פנאתינייקוס ופרטיזן בלגרד של ים מדר וז'ליקו אוברדוביץ'. המשחק על מקום 3 והגמר ייערכו למחרת באותן שעות.

התפרצות מדאיגה במכבי ת"א (אלן שיבר)
התפרצות מדאיגה במכבי ת"א (אלן שיבר)