מילווקי רוצה את בראיינט מיידית, מחכה לשחרור

גארד/פורוורד מכבי ת"א עשוי להיפרד בימים הקרובים מישראל לאחר עונה וחצי, בהנחה שהצהובים יקבלו פיצוי כספי הולם. אלייז'ה עשוי לשתף פעולה עם אנטטקומפו ב-NBA

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

פרסום ראשון. אלייז'ה בראיינט קיבל הצעה מפתה ועשוי לעזוב את מכבי תל אביב בימים הקרובים ולהצטרף למילווקי באקס, אחת הקבוצות הטובות ב-NBA. הבאקס שרק הלילה גברו על ברוקלין בפעם השנייה בתוך שלושה ימים, מחזיקים במאזן חיובי של 24:41 ומדורגים במקום השלישי במזרח.

גורם המעורה בסוגיית בראיינט מאשר כי אכן מילווקי הציעה לו חוזה להצטרפות באופן מידי, אך טוען כי במכבי ת"א ישחררו את השחקן רק אם יקבלו פיצוי משמעותי וגדול מאוד.

בראיינט היה בקשר עם מילווקי לאורך כל השנה האחרונה. הבאקס אף הציעו לו חוזה דו כיווני בתחילת השנה, אך הוא העדיף להישאר במכבי ת"א בעיקר בגלל אי הוודאות בעקבות הקורונה.

אם המהלך הזה ייצא לפועל: מי שיפנה את מקומו במילווקי בשביל בראיינט הוא רודיניוס קורוקס. הגארד/פורוורד של מכבי ת"א יחזק את מילווקי, שנחשבת לאחת מהמועמדות המובילות לזכייה באליפות ה-NBA.

בראיינט (26) שיחק העונה ב-34 משחקים יורוליג, בהם העמיד ממוצעים של 9.8 נקודות, 3 ריבאונדים ו-2 אסיסטים ב-23 דקות למשחק. בליגת ווינר, השחקן שיחק ב-18 משחקים עם ממוצעים של 13.6 נק', 3.8 ריב' ו-2.8 אס'.

בראיינט. מעבר נוצץ (אלן שיבר)
בראיינט. מעבר נוצץ (אלן שיבר)
אנטטקומפו. מקום שלישי במזרח (GETTY)
אנטטקומפו. מקום שלישי במזרח (GETTY)
מעבר לתגובות