מפתיע. דיווח: מייק ג'יימס יצטרף לברוקלין

כוכב צסק"א מוסקבה יחבור לדוראנט, קיירי והארדן

תגיות: מייק ג'יימס

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

ההעברה מפתיעה במיוחד: באירופה מדווחים שמייק ג'יימס, כוכב צסק"א העונה, יצטרף בימים הקרובים לברוקלין נטס.

הגארד, שנזרק מהענקית הרוסית בעקבות עימות עם דימיטריס איטודיס, הוזכר בימים האחרונים כמועמד להצטרף דווקא לניקס, אולם כעת העיתונאי הספרדי, צ'מה דה לוקאס (אחד מהעיתונאים הבכירים ביבשת) מדווח שהוא בחר דווקא בקבוצה שמועמדת לאליפות.

אם אכן זה יקרה, ג'יימס, אחד מהשחקנים בעלי האגו הגדול ביותר ביורוליג, יחבור לקבוצה עמוסה באגו ב-NBA, שתכלול כוכבי על שייאלץ להסתפק בפירורי הדקות של כוכבי הקו האחורי של הנטס: ג'יימס הארדן וקיירי אירווינג.

ג'יימס, כאמור, הושעה לאחרונה על ידי צסק"א, אבל טכנית הוא עדיין מחזיק בחוזה במועדון הפאר הרוסי. עם זאת, אפשר להניח כי צסק"א תשמח להגיע עימו להסכם על שחרורו באופן רשמי. ב-27 משחקי יורוליג העונה רשם ג'יימס ממוצעים של 19.3 נקודות ו-5.7 אסיסטים למשחק.

הגארד בן ה-30 כבר ידע ימים בליגת הכדורסל הטובה בעולם, לא מוצלחים יתר על המידה. את עונת 2017/18 הוא פתח במדי פיניקס סאנס, במדיה הופיע 32 פעמים ורשם 10.4 נקודות בממוצע למשחק, לפני ששוחרר. לאחר מכן הצטרף לניו אורלינס פליקנס, אבל הספיק להופיע במדיה 4 פעמים בלבד. אחרי ההרפתקה הקצרה הזו, חבר לפנאתינייקוס ואז החלה הנסיקה בקריירה - שנעצרה לאחרונה בשל עבירות משמעת.

מעבר לתגובות