"זה כמעט סגור. ווקאפ יהיה שחקן של מכבי תל אביב"

באירופה מדווחים: "הוא כבר תקופה ארוכה בראש הרשימה. הצדדים סיכמו וההכרזה תהיה בקיץ". השם החם הנוסף ברשימה - קורדיניה מנאנטר: "מכבי וקבוצות יורוליג רוצות אותו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

בווידאו: ביצועיו של תומאס ווקאפ

עונת היורוליג הסתיימה ובליגה עדיין מכבי ת"א נאבקת, אבל למרות ההכחשות מצד המועדון הצהוב לפיהן הם כלל לא עובדים על העונה הבאה, גם ברחבי אירופה מיישרים קו עם הפרסומים בישראל. בפודקאסט "בקדור" של העיתונאים שמסקרים את היורוליג, התייחסו לבניית הסגל של מכבי ת"א וחשפו שתומאס ווקאפ, גארד ז'לגיריס שעל מועמדותו פורסם לראשונה בערוץ הספורט, כבר סיכם סופית במכבי ת"א.

"זה נראה כאילו העסקה בין תומאס ווקאפ למכבי ת"א על סף סיכום", נאמר בפודקאסט, "בשבועות הקרובים נדע בוודאות אם זה נסגר, אבל לפי מידע שקיבלתי ממספר מקורות, מכבי ת"א היא הפייבוריטית לצרף את תומאס ווקאפ. יש הסכם כספי בין הצדדים כבר. יהיו הכחשות אולי מהצדדים בגלל שאנחנו נמצאים בנקודה הזאת של העונה, אבל אני מאמין שתומאס ווקאפ יהיה שחקן מכבי ת"א. הוא כבר הרבה זמן נמצא בראש הרשימה של מכבי ת"א ובקיץ היא תשים את ידיה עליו".

מלבד ווקאפ, שחקן נוסף שעל הכוונת של מכבי ת"א הוא אייזיאה קורדיניה, הסווינגמן של נאנטר הצרפתית, שרשם העונה 15.5 נק' ו-44% ל-3 במדי נאנטר. "מכבי ת"א מאוד רוצה את קורדיניה", נאמר בפודקאסט, "לא יהיה קל לצרף את קורדינייה כי הרבה קבוצות ביורוליג רוצות אותו, והוא גם מכוון ל-NBA ולהגיע לברוקלין נטס, שמחזיקה בזכויות עליו. קשה לומר עכשיו אם הוא יגיע למכבי ת"א".

צפו בביצועיו של קורדיניה

מעבר לתגובות