ווילבקין: מסכים. יאניס הוא המאמן הטוב ביותר ביורוליג

לאחר הסקר שפורסם, גם כוכבה של מכבי ת"א החמיא ליווני לקראת המפגש מול ברצלונה: "אני אוהב לשחק עבורו". ריינולדס: "מוכנים לצאת למלחמה. האוהדים הם השחקן השישי"

תגיות: יורוליג

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תפתח הערב (שלישי) את המחזור הכפול ביורוליג נגד ברצלונה, במשחק אולי הכי גדול שהיכל מנורה-מבטחים יארח העונה, והדריכות של השחקנים בהתאם. סקוטי ווילבקין התייחס לסקר המנהלים המקצועיים של היורוליג, שבחר את יאניס ספרופולוס למאמן הטוב ביותר במפעל עד כה ואמר: "אני מסכים שהוא הטוב ביותר, בטח עבורי, אני אוהב לשחק עבורו".

ווילבקין התייחס גם לבחירה במכבי כאחת הקבוצות שהכי קשה לשחק נגדן: "אנחנו תמיד משחקים חזק ויודעים לצאת ממצבים קשים, אנחנו לעולם לא מוותרים ויש לנו את האולם הכי ביתי ביורוליג. ברצלונה מובילה עלינו במשחק אחד אז ניצחון יהיה דבר ענק. הצמרת מאוד צפופה אז כל משחק חשוב, במיוחד נגד קבוצה כמו ברצלונה שהיא אחת הטובות ביורוליג. נצטרך להישאר מרוכזים ולשחק ביחד כקבוצה".

על חשיבות המשחק אמר: "זה משחק העונה כי זה המשחק הבא שלנו. כל משחק נגד קבוצות מהצמרת הוא משחק עונה. אנחנו צריכים לנסות להגביל את מה שניקולה מירוטיץ' עושה הכי הרבה, כי הוא מגוון מאוד ומסוכן מאוד. כקבוצה אנחנו צריכים למנוע מהם להריץ את הסטים הקבועים שלהם".

ג'יילן ריינולדס, שהתאקלם בצורה חלקה מאז שהגיע, הוסיף: "נצטרך להישאר ביחד ומוכנים לצאת למלחמה. השתלבתי מהר כי אני מוכן לקפוץ לאש, מחכה לנו קרב בקו הקדמי, אנחנו עובדים מאוד קשה ומוכנים למשחק פיזי מאוד. האולם שלנו יביא לנו אנרגיות והאוהדים הם השחקן השישי שלנו".

ריינולדס. מוכן לקפוץ לאש (getty)
ריינולדס. מוכן לקפוץ לאש (getty)
מעבר לתגובות