מקום טוב באמצע: פורסמו תקציבי היורוליג

בארסה ראשונה, הכוכב האדום אחרונה. היכן ממוקמת מכבי ת"א?

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי ת"א פתחה את עונת היורוליג שלה עם שני הפסדים דחוקים לחימקי וריאל מדריד ומאז היא פשוט דורסת כל מה שזז, אבל מה אם נספר לכם שהיא עושה זאת עם תקציב די ממוצע ביחס לאחרות? אתר הל'אקיפ הצרפתי פירסם היום (שישי) את רשימת תקציבי היורוליג לעונה הנוכחית, ולפתע, סדרת הניצחונות של הצהובים הפכה מרשימה אפילו יותר.

הצהובים מחזיקים בתקציב די דומה לזה של העונה החולפת, העומד על 24 מיליון יורו, והם נמצאים במקום התשיעי מתוך 18 הקבוצות, כאשר פיינליסטית העונה שעברה, אנדולו אפס, מחזיקה בתקציב זהה. מעליהן, נמצאות אותן חימקי וריאל מדריד שגברו על הצהובים, כשתקציביהן עומד על 33.3 מיליון יורו ו-40 מיליון יורו בהתאמה.

בפסגת הרשימה, מי שמאיישות את שני המקומות הראשונים הן ברצלונה, שביצעה רכש מסיבי הקיץ כדי לחזור לקדמת הבמה והעמידה תקציב של 41.7 מיליון יורו, ומחזיקת הגביע הטרייה צסק"א, שתקציבה עומד על 40.7 מיליון יורו.

בתחתית הרשימה עומדת הכוכב האדום בלגרד, עם תקציב נמוך במיוחד של 8.3 מיליון יורו, קצת לפניה נמצאת אותה אלבה ברלין שחטפה אתמול בהיכל, עם 11 מיליון יורו. וילרבאן, ז'לגיריס ופנאתינייקוס סוגרות את החמישייה האחרונה עם 11.4 מיליון יורו, 11.9 מיליון יורו ו-14 מיליון יורו בהתאמה.

מעבר לתגובות