דיווח: רוצ'סטי על סף חתימה באולימפיאקוס

חוזר ליורוליג: מגעים מתקדמים בינו ובין הקבוצה היוונית

א א א א (שנה גודל)
חוזר ליורוליג. רוצ'סטי (gettyimages)
חוזר ליורוליג. רוצ'סטי (gettyimages)
תחילת כתבה

ימים לא פשוטים עוברים על אולימפיאקוס פיראוס. האימפריה היוונית, שנפרדה לפני מספר ימים ממאמנה הישראלי דיוויד בלאט, נמצאת במאזן שלילי של 2:1 ביורוליג והיא מתקשה להפגין יכול טובה מתחילת העונה. בנוסף ליכולת הבינונית, משחקת הקבוצה בליגה השנייה ביוון, מה שגורם לירידה בהתלהבות סביבה. במועדון לא מרוצים מהסגל הקיים ומחפשים חיזוק בעמדת הגארד.

הבוקר (רביעי) פורסם באתר SPORTNADO, המסקר את הכדורסל האירופי, שמיודעינו טיילור רוצ'סטי, על סף סיכום בקבוצה. האמריקני ממוצא יהודי, ששיחק בשנת 2015/16 במכבי תל אביב, העמיד ממוצעים של 15 נק' למשחק ביורוליג, ואף היה מלך הסלים של המפעל בשנת 2014/15, בהחלט עשוי להיות החתמה מעניינת וצבעונית עבור הקהל היווני.

במועדון רוצים לחזק את עמדת הגארד הבעייתית, כשגילו המתקדם של כוכב הקבוצה, ואסיליס ספאנוליס (36), משפיע על יכולתו ועל כמות הדקות אותה הוא יכול לספק, גרמה לצוות המקצועי לחפש פתרונות.

 

סקורר מוכח. רוצ'סטי (gettyimages)
סקורר מוכח. רוצ'סטי (gettyimages)

רוצ'סטי, שזכור לאוהדי הכדורסל בזכות עונה לא רעה ששיחק במדי הצהובים, עשוי להיות החיזוק וספק הנקודות אותו מחפשים בקבוצה היוונית. הגארד ידוע בזכות יכולת הקליעה וקצב סיפוק הנקודות הגבוה שלו. מן העבר השני, האמריקני כבר לא צעיר (34), והעובדה ששיחק בסין בעונה האחרונה, ופתח את השנה הנוכחית בבית, מעלה גם סימני שאלה לגבי החתמתו ויכולת ההשתלבות שלו ביורוליג.

בכל אופן, חובבי הכדורסל יכולים לשמוח מכך שאחד השחקנים הכי מוכשרים ביבשת, שגם קשור אלינו הישראלים במידה מסוימת, חוזר לבמה המרכזית של הכדורסל האירופי.

 

מעבר לתגובות