ספרופולוס: "אם קלויארו ימצא קבוצה, נשחרר אותו"

בזמן מדידת חליפות ליורוליג, התייחס מאמן מכבי תל אביב לראשונה למעמדו של הפורוורד ובעצם הודה כי הוא לא ימצא לו דקות בעונה הקרובה. וגם: רמיזה לגבי העמדה של אבדיה?

רועי כהן
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

לצד האימונים והאירועים החגיגיים לפתיחת העונה, במכבי תל אביב גם תופרים חליפות. הצוות המקצועי הגיע היום (שישי) לחנות של חברת "ג'נודי" כדי לבחור את החליפות לעונה הקרובה ביורוליג.

מאמן אלופת ישראל יאניס ספרופולוס הודה כי ייתכן שאנג'לו קלויארו ישוחרר מהקבוצה: "אנחנו בהליך איתו. אנחנו חושבים שאולי לא יהיו לו דקות משחק ואולי נשחרר אותו, אם הוא ימצא הצעה טובה. אנחנו אוהבים את אנג'לו, רצינו אותו, אבל נוצר מצב של עומס בעמדה שלו, ואם הוא ימצא קבוצה אנחנו נשחרר אותו".

על הסגל שבנה אמר: "זה הסגל שרציתי. רצינו להביא שחקנים טובים, הבנייה הייתה מורכבת והיה שילוב של תקציב, חוזים, איכות וגיוון. יש לנו את האיכות להילחם על המטרות שלנו".

על מרוץ החימוש ביורוליג אמר היווני: "התחרות תהיה קשה יותר והאתגר השנה יהיה גדול עוד יותר, אבל יש לנו כמה סודות משלנו. אני לא רוצה למשל לחשוף באיזו עמדה נשתמש בדני אבדיה, אני רוצה שתחכו למשחק הראשון ותראו בעצמכם".

ספרופולוס התייחס גם לקבוצתו הקודמת אולימפיאקוס, שתהיה הקבוצה הראשונה בתולדות היורוליג שתשחק עם סגל ייעודי אך ורק למפעל הזה: "זה מצב מאד מעניין. הם יוכלו להיות רעננים יותר, אבל גם אולי חלודים כי לא פשוט לשחק רק פעם בשבוע".

קלויארו, עשוי לעזוב את הצהובים (אלן שיבר)
קלויארו, עשוי לעזוב את הצהובים (אלן שיבר)
בוחר חליפות ליורוליג
בוחר חליפות ליורוליג
עם עמי ביטון מנהל הקבוצה
עם עמי ביטון מנהל הקבוצה
מעבר לתגובות