אוברדוביץ': "לא יודע מה קרה לקבוצה שלי"

פנר בהלם מההדחה. לארקין ואנדולו חגגו: "תחושה מדהימה"

תגיות: יורוליג

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבהלראשונה מאז היווסדה ב-1976, אפס אנדולו תשחק בגמר היורוליג. הכחולים של ארגין עתמאן רשמו ניצחון ענק 73:92 על פנרבחצ'ה של ז'ליקו אוברדוביץ' בדרבי טורקי, וכעת ישימו את פעמיהם לגמר הגדול בראשון, בוב ייפגשו את צסק"א מוסקבה.

מי שללא ספק היה מעל כולם הוא שיין לארקין. "זו תחושה מדהימה", הוא אמר נרגש בסיום, "לעשות דבר שכזה בעונה השנייה שלי בסה"כ באירופה, זה נפלא. אני מקווה שנמשיך לעשות היסטוריה למועדון שלנו, וגם לזכות באליפות".

"כשאתה יודע שיש רק שני משחקים כדי להשיג גביע, אתה מוכן לעשות הכל: ריבאונדים, אסיסטים, להתנפל על כדורים אבודים", הוסיף האמריקאי שסיים עם 30 נקודות את המשחק שלו. "אנחנו עדיין רעבים", הוא הסתכל לעבר הגמר, "אין הרבה אנשים שציפו מאיתנו לעשות את זה כשהעונה החלה, אבל אנחנו 'מתים' להוכיח שהם טעו".

ארגין עתמאן, מאמן אנדולו, נשאר רגוע: "זה המשחק שלנו, ככה שיחקנו כל העונה. ניצחנו את ברצלונה ב-34 הפרש בחוץ, והיום הצגנו משחק מסוים מול הקבוצה הטובה באירופה. אני גאה בשחקנים שלי, אבל מצפה מהם להופעה בדיוק מהסוג הזה במשחק הגמר". ולמרות ההופעה ההתקפית, בחר המאמן הוותיק לשבח דווקא את השמירה של קבוצתו, שעצרה את אלופת טורקיה על 73 נקודות בלבד: "שיחקנו הגנה מצוין, כמו בכל החלק השני של עונת היורוליג הנוכחית. זו הסיבה שבגללה אנחנו בגמר".

פנרבחצ'ה מנגד, נותרה בהלם ופספסה הזדמנות להשיב את התואר, דווקא אחרי שהייתה הקבוצה הטובה ביותר בעונה הסדירה. "קשה לי להבין מה קרה לקבוצה שלי, אני מאוד מצטער בשם השחקנים שלי", פתח ז'ליקו אוברדוביץ': "היה קל מאוד לראות שההגנה שלנו לא הייתה ברמה בה אנדולו שיחקה והיא קלעה בקלות רבה. אני ממש מתנצל, הייתה לנו עונה טובה ואיך שנראינו הפעם פגע בי מאוד".

מעבר לתגובות