סקוטי ווילבקין: "הסתבכנו, נצטרך להישאר מושלמים"

אחרי ההפסד לאפס, גם במכבי ת"א מבינים כי הסיכוי להשתחל לשמינייה הראשונה ירד בצורה משמעותית. הגארד: "יהיה קשה". קיין: "לא הצלחנו לקלוע". זוסמן: "ניתן הכל"

רועי כהן
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מספיק היה לעקוב אחרי מייקל רול כדי להבין עד כמה במכבי ת"א מאוכזבים מההפסד אמש (חמישי) אנאדולו אפס. עם פתיחת חדר ההלבשה לתקשורת, רול ישב במקומו במבט קפוא, לאחר מכן עלה חזרה למגרש הריק ופשוט החל לרוץ מצד לצד. אחר כך ירד חזרה לחדר הכושר ושם, יחד עם טיבור פלייס של אנאולו, ניסה להטביע את היגון בהרמת משקולות. כל דבר, רק לא לחשוב שאולי, אולי, העונה האירופית של מכבי הגיעה לסיומה.

אנדולו לא אטרקטיבית מדי, לא נוצצת מדי ולא עמוקה מדי, אבל היא עמוסה בכישרון, ברעב ובשחקני הגנה משובחים. אותה הגנה שתיסכלה את מכבי במשך כל המחצית השנייה ונתנה לה לקלוע 30 נקודות בלבד. סקוטי ווילבקין לא ידע לומר בסיום מה לא עבד: "מסיבה שאני לא מצליח להבין, פשוט יצאנו מהקצב. הם שיחקו הגנה טובה אבל לא היינו שם התקפית, הסתבכנו, הגענו יותר מדי פעמים לסוף שעון ולא הנענו את הכדור. הקליעות פשוט לא נכנסו".

על הסיכויים בהמשך אמר: "אין ספק שההפסד הזה הוא פגיעה רצינית בסיכויים שלנו, רצינו לנצח את כל המשחקים שנותרו אבל עכשיו אנחנו כנראה כבר לא תלויים בעצמנו וזה יהיה הרבה יותר קשה. נצטרך להיות מושלמים עד סוף העונה".

דיאנדרה קיין, ששיחק רק 12 דקות ולא קלע במשחקו הגרוע ביותר העונה, היה נראה מדוכדך במיוחד. "פשוט לא הצלחנו לקלוע", אמר הגארד של מכבי. "שיחקנו טוב במחצית הראשונה, אבל הם עשו ריצה טובה והיינו צריכים לרדוף אחריהם בחלק השני. אנחנו רוצים לנצח כל משחק, ננסה לרשום מעכשיו מאזן של 0:4, אבל זה לא הולך להיות קל".

יובל זוסמן הוסיף: "אנדולו קבוצה מעולה, פיזית מאוד, עם קלעים טובים. עשינו טעויות קטנות וזה מה שהפסיד לנו את המשחק. אנחנו תמיד מנסים לתת את הכל, כך היה גם היום וכך יהיה בכל המשחקים שנותרו".

יצליחו להשאיר את הסיכוי בחיים? שחקני מכבי (אלן שיבר)
יצליחו להשאיר את הסיכוי בחיים? שחקני מכבי (אלן שיבר)
מעבר לתגובות