המהלך של המשחק. צפו בחסימה של זוסמן

ניצחון דרמטי למכבי ת"א. ספרופולוס: "נלחמנו עד הסוף. הכי חשוב שכל שחקן תרם לניצחון"

א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב הוכיחה הערב (חמישי) שהיא עדיין לא מוכנה להיכנע בקלות. הצהובים חזרו מפיגור של 16 נקודות וגברו 71:73 על דרושפאקה. למרות הבור הגדול אליו נקלעה, מכבי הפגינה אופי, החל להפציץ מהשלוש וקינחה עם גג נהדר של יובל זוסמן על ריי מקולום.

"נלחמנו עד הסוף בלי לוותר להם", סיפר יאניס ספרופולוס בסיום המשחק, "עשינו עבודת הגנה טובה ברבע הרביעי. הם קלעו רק 9 נקודות וקלענו מן הצד השני סלים גדולים". בסופו של דבר הניצחון הזה הגיע לנו. זה ניצחון גדול ששייך לשחקנים. מגיע להם לשמוח, כי הם שיחקו טוב והיו מאורגנים במגרש. כל הכבוד להם".

המאמן החדש של מכבי הוסיף: "אנחנו רוצים לבנות את המטלאיות שלנו כקבוצה. הדבר החשוב ביותר הוא שכל שחקן תרם משהו בניצחון. היו לנו חמישה שחקנים שקלעו בספרות כפולות, והפגינו משחק הגנה נהדר במיוחד ברבע האחרון".

לספרופולוס היתה ביקורת על השופטים: "הדבר היחידי שהדאיג אותי היה השיפוט היום. אני יכול להבין חלק מהשריקות שלהם שהם נתנו או לא נתנו לנו, אבל שתי הקבוצות שיחקו אגרסיבי כשרק קבוצה אחת הלכה אל הקו בעוד הרכז שלנו לא הגיע פעם אחת לשם".

ג'וני אובראיינט שקלע 12 נקודות וקלט 14 ריבאונדים נבחר ל-MVP של המשחק ואמר: "ידעתי שנצטרך לשים דגש על הכדורים החוזרים וזה מה שעשינו. ריבאונד התקפה זה חשוב. היה ניצחון קשה. כולם נתנו מעצמם והתאמצו. זה ניצחון חוץ גדול".

מרוצה מרוח הלחימה. ספרופולוס (getty/tolga-adanal)
מרוצה מרוח הלחימה. ספרופולוס (getty/tolga-adanal)
ניצחון גדול באיסטנבול (getty)
ניצחון גדול באיסטנבול (getty)
מעבר לתגובות