"יהיה רכש טוב": באירופה התרשמו מרפאלוב

למרות ההדחה, ההתעניינות סביב הקשר גברה. הוא עצמו יצא מעודד: "העונה הזאת הייתה מדהימה". וגם: המספרים שלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

ליאור רפאלוב חווה עונה יוצאת מן הכלל, אבל לצערו החלק האירופי שלה הסתיים אתמול (חמישי) עם התבוסה 5:2 של אנטוורפן מול ריינג'רס בגומלין של שלב 32 האחרונות בליגה האירופית (9:5 בסיכום הכללי). בשלב הזה של המפעל, רפאלוב נמצא בפסגת הטבלה עם שלושה שחקנים נוספים בתור מי שהיה מעורב בהכי הרבה שערים העונה - 9.

זה כבר ידוע שהקשר הישראלי, שעשוי לעזוב את הקבוצה הבלגית בסיום העונה, זוכה להתעניינות בכל מיני ליגות שונות (כולל ליגת העל שלנו), וההצגות הכפולות שלו נגד הסקוטים בשבוע האחרון רק הגדילו זאת. ברשתות החברתיות התלהבו מהעובדה שהוא כבש שני שערים ובישל שלושה, ולמעשה היה מעורב בכל השערים בצמד משחקי הנוק-אאוט. "יכול להיות רכש איכותי מאוד", נכתב עליו. "הוא השחקן הטוב ביותר על המגרש מבין כל שחקני שתי הקבוצות".

רפאלוב עצמו סיכם אחרי ההדחה: "ניסינו את הטוב ביותר שלנו. זו הייתה חוויה טובה לכל השחקנים שמעולם לא הגיעו לרמות האלה ולמעמדים האלה. במשחקים במפעל הזה, אתה נענש מיידית אחרי טעויות כמו שעשינו היום. אבל אסור לנו עכשיו להפנות אצבעות מאשימות אחד על השני. ננסה להתגבר ולהישאר מאוחדים, העונה הזאת הייתה מדהימה מבחינתנו". כשנשאל לגבי עתידו במועדון אמר: "אני לא יכול להגיד שום דבר לגבי זה כרגע".

אגב, צמד המשחקים בין אנטוורפן לריינג'רס היה בעל כמות השערים הגבוהה ביותר בשלבי הנוק-אאוט של הליגה האירופית או גביע אופ"א מאז ה-6:8 בין הלסינגבורג השבדית להירנביין ההולנדית ב-2007/08.