דוניס: "מי שיוכיח את עצמו, יקבל צ'אנס"

מאמן מכבי ת"א לקראת ויאריאל: "עדיין לא מסוכנים מספיק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
א א א א ( שנה גודל )
תחילת כתבה

את ה-4:0 שחטפה במשחק האחרון של שלב הבתים בליגה האירופית, מכבי תל אביב זוכרת טוב מאוד ומחר (חמישי) היא תארח את האחראית לו - ויאריאל. למרות שיש לצהובים שני ניצחונות משלושה משחקים, איבוד נקודות נוסף מול היריבה הספרדית עלול לסבך אותם לקראת שני המשחקים האחרונים ואולי להשפיע על תמונת העלייה ל-32 הגדולות. לקראת המשחק, כינסה הקבוצה מסיבת עיתונאים, בה דיברו המאמן יורגוס דוניס והמגן מאור קנדיל.

"זה יהיה משחק קשה מאוד", אמר דוניס לקראת ההתמודדות מחר - ובהחלט מודע לאתגר שעומד לפניו. "אנחנו מכירים את ויאריאל, היא אחת הקבוצות הטובות בליגה הספרדית, פתחה את העונה בצורה מושלמת. אנחנו יודעים שניצחון יעזור לנו מאוד לעבור שלב. לי מאוד חשוב שקודם כל נשחק טוב, המשמעת והתשוקה של השחקנים".

בנוסף, הוא התייחס לתחרות הגוברת על ההרכב: "המצב מאוד שונה ממה שהיה לנו בתחילת העונה", הוא הבהיר, "אז, היו חסרים הרבה מאוד שחקנים ושיחקנו פחות או יותר עם אותו ההרכב. עכשיו, יש לנו את כל השחקנים וכולם צריכים להיאבק. כל אחד יצטרך להוכיח מה הוא שווה. כל אחד שיראה את הנכונות והרצון, הדרך שלו תהיה פתוחה".

דוניס התייחס גם לכושר של הקבוצה במשחקים האחרונים: "נגד מכבי חיפה ב-25 דקות הראשונות היינו לא טובים, אבל אחר כך השתפרנו. נגד סכנין וחדרה אמנם שלטנו במשחק והחזקנו כדור, אבל עדיין לא היינו מספיק מסוכנים ונצטרך להשתפר בזה".

לצידו של דוניס במסיבת העיתונאים, ישב מאור קנדיל שהוסיף: "אני מרגיש שאני במגמת עלייה, אבל לאנשים יש זיכרון קצר ואני מקווה להמשיך ככה. כולנו מכירים את היריבה שלנו, לעשות תיקו מול ריאל מדריד זה אומר הרבה. נגד חדרה? היינו צריכים לגמור את המשחק כבר במחצית הראשונה, אחר כך נכנסנו לפאניקה. עם הביטחון יבוא גם הכושר, ואתם תראו קבוצה יותר טובה בהמשך".

מעבר לתגובות