נקייה מקורונה: הנדבקים בב"ש חזרו להתאמן

לפני סלביה, חדשות טובות לאבוקסיס. ז'וסוואה בין המחלימים

מוטי פשכצקי
א א א א (שנה גודל)
תחילת כתבה

מאמן הפועל באר שבע, יוסי אבוקסיס, הצליח לרשום "וי" נוסף בקריירה הנהדרת שלו כמאמן אחרי שהצליח, בניגוד לתחזיות, לעלות את הפועל באר שבע לשלב הבתים של הליגה האירופית. החל משני, אז ישוב להעביר את האימונים לאחר שחלה בקורונה, הוא יחל בהכנות למשחק הראשון מול סלביה פראג - וכבר הערב (שבת) הוא קיבל בשורות טובות: השחקנים שנדבקו בנגיף הקורונה והחלימו, חזרו לאימונים.

מדובר באיליי מדמון, מריאנו בריירו, נועם גמון, דוד קלטינס, גיל בן נחום, זו'סוואה ואוהד לויטה - שהעלו תמונה לרשתות יחדיו מאימון הקבוצה - כאשר גם מיכאל ברוש, מאמן הכושר, חזר. ועדיין, אבוקסיס לא יודע איזה סגל יעמוד לרשותו מול סלביה על פי הודעת הפועל ב"ש: "החזרה לאימונים תתבצע תחת בקרה של הצוות הרפואי והצוות המקצועי, כדי להבטיח את שלומם של השחקנים. רופא המועדון מלווה באופן צמוד את חזרת כל אחד מאנשי הצוות/השחקנים לפעילות, לאחר קבלת אישורים מתאימים ממשרד הבריאות. בתוך כך, יתבצעו בדיקות רפואיות ואומדן כושר גופני. לפיכך, בשלב זה לא נוכל עדיין לעדכן מי מהשחקנים יהיו כשירים למשחק מול סלביה פראג".

הבעיה הכי גדולה של אבוקסיס היא הכוכב הגדול ביותר שלו, ז'סוואה, ששב אחרון להתאמן מבין השחקנים שנדבקו וזה צפוי לקרות רק ביום ראשון הקרוב, ארבעה ימים לפני המשחק מול הצ'כים. המשמעות היא שייתכן שבמועדון יעדיפו שהפורטוגלי לא יפתח. "ייקח לו זמן לחזור לכושר", אמרו במועדון.

אבוקסיס יחד עם מאמני הכושר מיכאל ברוש ואודי בן שמחון יצטרכו לבנות תוכנית חדשה לאותם שחקנים ולא להעמיס עליהם יותר מדי מחשש לפציעות."גם אם שחקנים חוזרים להתאמן צריך לראות שלא נשארו שרידים של המחלה הלא פשוטה הזו", אמרו בבאר שבע.

לפניו, אתגר לא פשוט. אבוקסיס (צילום: ברני ארדוב)
לפניו, אתגר לא פשוט. אבוקסיס (צילום: ברני ארדוב)
מעבר לתגובות